Kategorijos
Įdomybės

Ši moteris 7 metus nešiojo korsetą. Kaip dabar atrodo jos liemuo?

Grožis reikalauja pasiaukojimo ir sunku su tuo nesutikti. Tam yra daugybė įrodymų. Šiandien dar be sporto salių, griežtų dietų ir įvairių salonų, šiuolaikinių kosmetologų ir plastikos chirurgijos dėka galime pasiekti įspūdingus išvaizdos pokyčius.

Modelis iš Venesuelos norėjo bet kokia kaina tapti populiaria, nes darbo pasiūlymo daug nesulaukė. To priežastimi ji paskyrė savo figūrą, manydama, kad liemuo nėra pakankamai plonas.

Tačiau, nenorėdama didelio fizinio krūvio sporto klubuose, mergina pasirinko kitą būdą, kuris jai atrodė daug patrauklesnis – Aleira pasipuošė korsetu. Ji buvo įsitikinusi, kad jį nešiojant 23 valandas per parą, pasieks stulbinančių juosmens pokyčių. Ir visa tai truko septynerius metus!

Mergina ignoravo visus draugų ir artimųjų perspėjimus apie ilgalaikio korseto nešiojimo pavojus, o jai tiesiog pasisekė, kad rimtai nepažeidė savo vidaus organų..

Tačiau, po 7 metų, praleistų su korsetu, moteriai teko gultis ant chirurginio stalo. Jai buvo atlikta skrandžio operacija, po kurios jis tapo perpus mažesnis. Po to sekė krūtų, lūpų, bei sėdmenų didinimo operacijos. Taip pat nosies formos keitimo operacija.

Galiausiai nestandartinis modelis galėjo girtis 50 cm apimties vapsvos juosmeniu, plačiais sėdmenimis ir didžiulėmis krūtimis, kas jai atnešė žinomumą. Šiandien mergina patenkinta visuomenės dėmesiu jai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *