Įdomybės

Šis pensininkas tvarte pragyveno 15 metų. Tačiau paaiškėjo, kad jo viduje prabangus dvaras

Tarp jūsų draugų tikrai atsiras žmogus, kuris visada vilki tuos pačius drabužius, nešioja patį krepšį, su niekuo nebendrauja ir elgiasi gana keistai. Dauguma jį ir palaikys keistuoliu, o likusieji bus įsitikinę, kad jis kažką slepia, o dar kokiose slėptuvėse jis turi tiek pinigų, kad galėtų parūpinti patogią senatvę ne tik jam, bet ir vaikams.

Šis britas, apie kurį šiandien kalbėsime, galėtų gauti medalį – 15 ilgų metų jis apsimetė vargšu. Niekam nebūtų į galvą atėję, kad jis turi tokių turtų. Kaip jis tai padarė?

Pradėkime nuo pradžių. 2000-ųjų pradžioje verslininkas, vardu Alanas Jomansas, iškėlė bankroto bylą. Tai nenuostabu; Kiekvienas gali patirti kažką panašaus.

Alanas atitinkamoms institucijoms pateikė informaciją, kad jo verslas daro tik nuostolius, todėl buvo priverstas parduoti ne tik savo įmonę, bet ir visą savo turtą, kad sumokėtų skolas. Nepaisant visų veiksmų, jis vis dar buvo skolingas.

Alanas tvirtino, kad pinigų jam užtenka tik būtiniausiems poreikiams patenkinti. O ką jau kalbėti apie būsto pirkimą! Vyras paskelbė bankrotą ir persikėlė į tvartą.

Draugai nustojo su juo bendrauti. Taip dažnai nutinka žmonėms, kurie praranda finansinę padėtį visuomenėje. Tie, kuriuos jis laikė artimais žmonėmis, dabar iš jo tiesiog juokėsi.

Dabartiniai jo namai anksčiau buvo tvartas. Turėtų pinigų užteko tik kažkam labai paprastam. Remonto darbai buvo atliekami plikomis rankomis. Stogas taip pat buvo prastos būklės.

Kaimynų apkalbos ir pokštai jo nė kiek nejaudino. Vyras su niekuo nebendravo, tik retkarčiais išeidavo į gatvę. Vyriškis rengėsi labai kukliai. Jis visada dėvėjo tuos pačius marškinius ir kelnes, tarsi nieko kito neturėtų.

Alanas kasmet turėdavo kreiptis į teismą, kad patvirtintų savo finansinę padėtį, ir jis visada atvykdavo paskirtą dieną. Bet vieną dieną jis nepasirodė. Pareigūnai greitai sureagavo ir atvyko į Alano namus.

Policija greitai rado jo namus, kurie iš išorės atrodė kaip tvartas.

Pasibeldus į duris vyriškis jas atidarė, pareigūnai nuo to, ką pamatė, neteko žado.

Jie pamatė didžiulius laiptus, uždengtus raudonu kilimu, aptrauktus aukso siūlais. Interjere naudota tik brangiausia mediena. Ant sienų kabėjo originalūs garsių menininkų paveikslai, kurie kainavo nemažus pinigus.

Namuose buvo įrengtos gražios statulos, o lubose kabojo elegantiški šviestuvai. Ir tai buvo tik tai, kas buvo pastebėta iš pirmo žvilgsnio.

Namuose buvo šeši kambariai, didelė biblioteka, įskaitant brangias knygų kopijas, sporto salė ir svečių kambariai. Jis netgi turėjo erdvę baseinui ir net šokių aikštelei. Už ką? Nebuvo aišku. Galbūt, norėdamas pradžiuginti savo vienatvę, jis vienas sau rengdavo vakarėlius?

Namus puošė figūrų kolekcija, senoviniai baldai, brangios vazos. Bet tai nebuvo svarbiausia!

Vienas iš jo paveikslų slėpė slaptas duris, už kurių buvo didelis sodas, kuriame britas augino nelegalius augalus pardavimui. Taip jam ir pavyko sukaupti šį turtą.

Iš šių augalų pardavimo Alanas uždirbo du milijonus dolerių ir savo veiklą slėpė 15 metų.

Rekomenduojami įrašai

Atvejai, kai motina gamta žmones apdovanojo išskirtinėmis fizinėmis savybėmis!

Pikantiškas Turinys

Mirdamas elektrikas anūkui užrašė savo seną garažą, kuriame buvo tai, apie ką nenutuokė nė vienas šeimos narys

Pikantiškas Turinys

90-metė močiutė piešia neįtikėtino kruopštumo paveikslus „Paint“ programa

Pikantiškas Turinys