Įdomybės

Tik gimę dvyniai buvo atskirti: po 39 metų jie susitiko ir sužinojo, kad gyveno identišką gyvenimą!

Džimas Stringeris ir Džimas Lewisas gimė Piqua mieste, Ohajo valstijoje, 1939 metais. Šie identiški dvyniai gimė vargšei mergaitei, kuriai buvo vos 15 metų.

Kadangi pati buvo dar vaikas, ji žinojo, kad negalės išlaikyti dviejų vaikų. Taigi, ji nusprendė atiduoti berniukus įvaikinti.

Po 21 dienos dvyniai buvo atskirti. Susituokusi pora, kuri gyveno tame pačiame mieste, įsivaikino vieną vaiką. Po dviejų savaičių antrasis kūdikis taip pat buvo įvaikintas.

Jis buvo išvežtas į Laimo miestą. Įvaikiai nematė vienas kito ir neturėjo jokios galimybės bendrauti. Bet berniukai gavo tą patį vardą: Džimas!

Įvaikiai niekada nesutiko savo motinos. Jie tik žinojo, kad gimė du berniukai. Bet iš pradžių kiekvienas iš įtėvių manė, kad antrasis vaikas neišgyveno po gimdymo. Tik po įvaikinimo praėjus daugeliui metų paaiškėjo tiesa!

Noras susirasti brolį kilo tik sulaukus 39-erių. Dėl informacijos Džimas kreipėsi į teismą, kuris tvarkė jo įtėvių dokumentus. Darbuotojai pažadėjo surasti brolio koordinates ir parašyti jam žinutę.

Po mėnesio Džimas sulaukė skambučio. O nepažįstamasis uždavė tik vieną klausimą: “Ar tu mano brolis?” Po penkių dienų broliai susitiko. Dvynių susitikimo diena buvo pati reikšmingiausia jų gyvenime. Ir ši istorija tapo labai įdomi medicinos ir psichologijos ekspertams. Gydytojai ir psichologai atliko išsamų jų sveikatos tyrimą ir ištyrė brolių elgesio veiksnius.

Iš pradžių įtėviai berniukus vadino Džimo vardais. Abu berniukai užaugo ir įsimylėjo. Jų žmonomis tapo moterys su tokiu pačiu vardu – Linda. Tada, po kurio laiko, abu broliai išsiskyrė. Antrosios žmonos taip pat turėjo tą patį vardą – Betty. Be to, moterys yra ne tik labai panašios išvaizda, bet ir turi charakterio panašumų!

Po kurio laiko dvynukų šeimose gimė po berniuką. Vienintelis skirtumas jų varduose buvo viena raidė: Jamesas Allanas ir Jamesas Alanas. Bet vardai skambėjo vienodai!

Broliai vaikystėje turėjo šunis. Kaip galite įsivaizduoti, jų vardai taip pat buvo tokie patys – Žaislas!  Mokykloje kiekvienas iš brolių mėgo matematiką ir nekentė rašybos pamokų. Kiekvienas dvynys turi mėlyną „Chevrolet“ automobilį. Broliai išvyko atostogų į Floridą. Į tuos pačius paplūdimius! Tačiau labiausiai brolius vargino jų vidinė tuštuma. Tačiau ji dingo, kai vyrai susitiko!

Broliai savaitę buvo universitete, kad mokslininkai ištirtų jų identišką elgesį. Judviejų keliai beveik niekada nesusikirto. Bandymai buvo atliekami nuosekliai. Be to, jie buvo nuolat tiriami ir rentgeno pagalba.

Kaip paaiškėjo vėliau, broliai pateikė tuos pačius atsakymus ir nupiešė tuos pačius paveikslėlius. Tai buvo nuostabu! Juk piešti galima bet ką. Bet abu atkreipė dėmesį į tuos pačius elementus.

Nuo susitikimo broliai Džimiai susitinka nuolat. Šiandien jiems yra 81 metai. Jie gyvena arti vienas kito ir dažnai susitinka. Jie bando palaikyti vienas kitą. Tad jiems linkime geros sveikatos!

Rekomenduojami įrašai

Kokia yra tikroji sportininkų pergalės kaina, kurios daugelis net neįsivaizduoja

Pikantiškas Turinys

Visada yra išeitis: 19 žmonių, kurie išsisuks bet kurioje situacijoje

Pikantiškas Turinys

Beprotiški sutapimai, kurie iškelia daugybę klausimų apie pasaulį

Pikantiškas Turinys