Kategorijos
Istorijos

Moteris metė vyrą, nes įsimylėjo jo sūnų ir susilaukė nuo jo vaiko

35-erių metų rusė, žinoma instagram influencerė, turinti daugiau, nei 573 tūkst. sekėjų, Marina Balmaševa, iškeitė savo 45-erių metų vyrą į 21-erių įsūnį, bei nuo jo susilaukė kūdikio.

Marina savo dabartinį vaikiną Vladimirą pažįsta nuo 7-erių – tada, kai jis tapo jos įsūnis, kadangi buvo vyro Aleksėjaus vaikas. Šiandien vaikinui 21-eri, o jų šilti santykiai užgimė vos prieš dvejus metus.

Negana to, moteris pasidarė plastinių operacijų, kurių dėka šiandien jaučiasi jaunesnė ir labiau patenkinta savo kūnu. Jai buvo atlikta abdominoplastika, veido ir kaklo pakėlimai, blefaroplastika, bei suleistos botokso injekcijos.

Moteris pasakoja, jog daug žmonių internete ją skatiną naudoti makiažą, dėtis blakstienas ir kuo dažniau naudotis kitomis grožio procedūromis, jog išsaugotų savo jauną vyrą. Tačiau, pati moteris tikina, kad meilė yra tas dalykas, kuris ją verčia negalvoti apie tai, nes vaikinas ją pamilo jau anksčiau, tokią, kokia buvo dar iki plastinių operacijų.

Jos buvęs vyras Aleksėjus niekada neslėpė nusivylimo, kad jo buvusioji suviliojo sūnų, kuris dar niekada nebuvo turėjęs merginos, bei tvirtino, kad šie nesidrovėjo turėti lytinių santykių, kai vyras būdavo namuose.

Marina su buvusiu vyru Aleksėjumi

Vyras tikino, jog būtų atleidęs išdavystę, jei tai nebūtų buvę su jo sūnumi.

Pati Marina teigia, jog buvo gėda sugriauti santykius tarp tėvo ir sūnaus, tačiau ji nesijaučia sunaikinusi šeimos, o sukūrusį naują ir gražią. Ji toliau apibūdino Aleksėjų kaip „gerą žmogų ir nuostabų tėvą“ ir teigė, kad vaikai „visiškai ramiai“ priėmė tokius pokyčius.

Tačiau, moteris neslepia, jog širdies draugui nelengvai sekasi „atsistoti ant kojų”, todėl išlaikyti jų draugystę finansiškai tenka moteriai. Ji teigia žinojusi, jog taip bus, tačiau nusprendė, kad ne tai svarbiausia – ves savo širdies draugą, bei jį visada palaikys.

Neilgai trukus jiedu pradėjo lauktis atžalos, be to neslepia, kad ateityje norės susilaukti dar vieno vaiko.

Sausio 15 dieną jiems gimė kūdikis. 3,69 kg, 52 cm. Vaiko vardo dar nesugalvojo.

Kaip šiandien atrodo šeima

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *