Įžymybės

Britney Spears ištekėjo, o taip atrodo jos nuotraukos iš šventės

Popmuzikos žvaigždė Britney Spears ištekėjo už Samo Asgari. Pažiūrėkime jaunavedžių ir iškilmingo renginio žvaigždžių svečių nuotraukas.

Amerikiečių dainininkės Britney Spears ir kūno rengybos trenerio Samo Asgari vestuvės buvo paslaptis. Visgi tinkle jau pasirodė nuotraukos iš romantiško įvykio. Gerbėjus ypač sužavėjo pirmosios jaunavedžių nuotraukos.

Seme vilkėjo klasikinį juodą švarką su baltais marškiniais ir baltų rožių puošmena. Pati dainininkė buvo pasipuošusi „Versace“ suknele. Nuotakos apdaras buvo prigludęs su tiesiu sijonu ir skeltuku nuo klubų, dirželiais per pečius, ilgu traukiniu ir šydu. Įvaizdį užbaigė balti karoliai, švelnus makiažas ir šviesūs garbanoti plaukai. Vakarėlyje ji vilkėjo juodą ir raudoną mini sukneles.

Britney Spears ištekėjo Los Andžele. Šventės vieta buvo romantiška ir atitinkamai papuošta. Salėje buvo daug rožių, kitų gėlių, žalumos ir medžių. Nuotraukose buvo matyti vežimas su arkliais, kuris taip pat buvo papuoštas rožinėmis gėlėmis. Tarp 60 svečių įžymybių vestuvėse buvo ir dainininkės kolegės: Selena Gomez, Madonna, Drew Barrymore ir Donatella Versace.

Atkreipkite dėmesį, kad šventės metu įvyko incidentas. Buvęs dainininkės vyras Jasonas Alexanderis įbėgo į Britney ir Samo namus. Jis norėjo, kad vestuvių šventė neįvyktų, pradėjo šaudyti ruošdamasis šventei. Tačiau vėliau jis buvo išvytas iš privačios nuosavybės ir išsiųstas į policiją.

„Britney iškart po sužadėtuvių pradėjo svajoti apie savo vestuves. Šis iškilmingas jos gyvenimo įvykis jai buvo labai svarbus. Ji norėjo tobulos šventės“, – apie Spears atostogas kalbėjo viešai neatskleista informacija.

Prisiminkite, kad Britney Spears jau buvo oficialiai ištekėjusi du kartus. Pirmasis jos vyras buvo Jasonas Allenas Alexanderis, antrasis – Kevinas Federlinas. Antrojoje santuokoje dainininkė susilaukė dviejų sūnų: Sean Preston Federline (2005) ir Jayden James Federline (2006).

Rekomenduojami įrašai

Žvaigždės, kurios nesistengia paslėpti savo celiulito

Pikantiškas Turinys

Kaip atrodė aktoriai, įkūniję žymiausius siaubo filmų personažus

Pikantiškas Turinys

Kaip šiandien atrodo filmo „Saulėlydis“ aktoriai?

Pikantiškas Turinys