Kategorijos
Merginos

Mergina negali praeiti pro kai kurias duris dėl savo užpakalio, tačiau tuo didžiuojasi, nes jis didesnis už pačios Kardashian

Ši moteris turi didžiausią užpakaliuką visoje Afrikoje. Jos krūtinė taip pat ne mažiau įspūdinga. Jei manėte, kad su Kim Kardashian gali konkuruoti retas, nustebsite pamatę Eudoxie Yao.

Modeliu dirbanti moteris turi 1,5 mln. sekėjų socialiniuose tinkluose. Tokio populiarumo žaibišku greičiu ji sulaukė po to, kai pradėjo dalintis savo vaizdo įrašais.

Modelis iš Dramblio Kaulo Kranto Respublikos visada norėjo atrodyti kaip Kim Kardashian. Tačiau, net ir pavijus savo autoritetą gabaritais, Eudoxie Yao nusprendė nesustoti ir platėti toliau. Šiandien merginai kartais tenka susidurti net ir su tokia problema kaip nepratilpimas pro duris.

Po kiekviena merginos nuotrauka netrūksta vulgarių komentarų. Tiesa, toks dėmesys šiai išskirtinai atrodančiai asmenybei, regis, net patinka. Atrodo, kad moteris kursto savo sekėjus dar atviresniais kadrais.

Moteris tvirtina, kad jos užpakaliuko dydis pranoksta ir garsiosios Kim Kardashian. Tiesa, mergina taip ir nepasakė, koks jos drabužių dydis. Tačiau pridūrė, jog drabužius perka iš elastingų audinių, kad jie išsitampytų iki reikiamo dydžio.

Plyštantys drabužiai yra tik tik įrodymas, kad merginos užpakaliukas – tikra gamtos dovana. Išraiškingą kūną „instagram” žvaigždė naudoja kaip pinigų šaltinį, reklamuodama populiarius prekės ženklus. Afrikietę pastebėjo ir garsūs žiniasklaidos šaltiniai, todėl Eudoxie dažnai apsilanko ir televizijoje, bei radijuje.

Savaime suprantama, kiekvienas, pamatęs šią merginą gyvai, yra labai susidomėjęs, nori sužinoti apie ją daugiau. Tad išpopuliarėti socialiniuose tinkluose E. Yao nebuvo sunku.

Mergina pasakoja, jog įprastai, didesnes formas turintys žmonės perka labai palaidus rūbus, jie bando paslėpti savo figūrą. O E. Yao priešingai – renkasi aptemptus rūbus, nori parodyti savo kūną ir net savotiškai sukrėsti žmones.

Žmonės, pirmiausia apsilankę jos instagrame, galvoja, kad visa tai – fotošopas. O ką apie šios merginos formas manote jūs?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *