naujienos

12-metė mergaitė nenorėjo praleisti savo broliuko gimimo, todėl gydytojas padarė tai, ko niekas nesitikėjo. Šio neįprasto gimdymo nuotraukos vėliau apskriejo visą pasaulį

Kai Dede Carraway ruošėsi gimdymui, vienas dalykas buvo aiškus: 12-metė dukra turėjo būti su ja palatoje. Lygiai taip pat dukra Jacee nenorėjo praleisti šio svarbaus momento.

Visgi gimdymo metu gydytojas uždavė klausimą, kuriam nei mama, nei dukra nebuvo pasiruošusios.

Vėliau šio neįprasto gimdymo nuotraukos apskriejo visą pasaulį.

Kai dvylikametė Jacee užėjo į patalpą, jai buvo sunku matyti, kas iš tikrųjų vyksta. Palatoje buvo pilna gydytojų ir akušerių, todėl mergaitė susirūpino, kad gali praleisti akimirką, kai pasaulį išvys jos mažasis broliukas.

Netrukus gydytojas padavė medicinines pirštines mergaitei ir paklausė, ar ji norėtų priimti savo brolį į šį pasaulį. Šis klausimas buvo labai netikėtas tiek mamai, tiek Jacee.

Ir nors mergaitė iš pradžių labai nustebo, ji priėmė gydytojo pasiūlymą ir prisijungė prie komandos.

“Aš iš tikrųjų priėmiau savo brolio gimdymą… Anksčiau aš mėgdavau vaidinti netikrą gydytoją, bet čia buvo viskas tikra! Tuo metu labai jaudinausi…“ – pasakoja Jacee.

Tai nebuvo lengvas gimdymas, tačiau Dede mane laimingą savo dukros veidą ir tai kiek palengvino situaciją.

Galiausiai gimė visiškai sveikas berniukas Cayson.

Jacee sako esanti labai dėkinga, kad jai buvo leista prisidėti prie brolio gimimo. Nepažįstami žmonės gyrė jauną mergaitę už drąsą. Tačiau šios nuotraukos sukėlė ir tam tikrą pyktį. Kai kurie mano, kad dvylikametė mergaitė buvo per jauna dalyvauti tokiame dalyke, nes tai gali būti trauma visam gyvenimui.

Visgi pati mergaitė sakė, kad tai buvo geriausia akimirka per visą jos gyvenimą. Jacee netgi sakė, kad dabar svajoja tapti akušere.

Rekomenduojami įrašai

4 Zodiako ženklai, tarp kurių daugiausia vienišų vyrų

Pikantiškas Turinys

Vienuolė ir kunigas atsidūrė apleistame name, kur ruošėsi praleisti naktį. Netrukus vienuolei pasidarė šalta, o kunigas pateikė labai netikėtą pasiūlymą

Pikantiškas Turinys

Kaip atrodo pasaulinio garso gražuolių vaikai

Pikantiškas Turinys