naujienos

2022 m. žiūrovus pradžiugins 14 labai lauktų filmų premjerų

2022 m. turėsime daug superherojų filmų, tęsinių, nuotykių komedijų ir kokybiškų siaubo filmų. Panašu, kad beveik visos pagrindinės 90-ųjų pabaigos ir 2000-ųjų pradžios žvaigždės vėl grįžta į didžiuosius ekranus. Ateinančiais metais laukiama labai daug rezonansinių premjerų, taip pat filmų, kurie turėjo pasirodyti jau seniai, tačiau dėl įvairių priežasčių premjeros buvo nukeltos. Nekantriai laukiame savo mėgstamų filmų personažų nuotykių tęsinio.

1. Scream

©  Scream / Spyglass Media Group

Penktoji pamėgtos siaubo filmų serijos apie kaukėtą vyrą dalis. Filmas pasakoja apie jauną moterį, kuri grįžta į gimtąjį miestą susidurti su paslaptingu blogiu. Neve Campbell, David Arquette ir Courteney Cox vėl vaidins franšizėje.

2. Uncharted

©  Uncharted / Columbia Pictures

Siužeto centre yra istorija apie tai, kaip iš priešininkų Nathanas Drake’as (Tomas Hollandas) ir Viktoras Sullivanas (Markas Wahlbergas) tapo ištikimais sąjungininkais ir nuotykių ieškotojais. Kartu jie atskleis vieną didžiausių istorijos paslapčių.

3. Šuo

©  Šuo / Metro-Goldwyn-Mayer

Armijos reindžeris Briggsas (Channing Tatum) ir jo kompanionas šuo vardu Lulu kartu keliauja Ramiojo vandenyno pakrante. Į paskutinę kelionę jie skuba pasiųsti geriausią draugą ir trenerį.

4. Betmenas

©  Betmenas / DC filmai

Betmenas (Robertas Pattinsonas) vejasi nusikaltėlį, kurį visi vadina Mįsliu (Paul Dano), kad atkurtų taiką ir tvarką Gotame.

5. Operacija „Fortūna: pergalės menas“.

©  Operacija Fortune: Ruse de guerre / Miramax Films

Guy Ritchie šnipų trileris, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Jason Statham. Pagrindinis filmo veikėjas – MI6 agentas, pasamdytas tarptautinės žvalgybos tarnybos Five Eyes. Agentas turi susekti ir sustabdyti tuos, kurie parduoda vieną labai pavojingą daiktą, ir dar kartą išgelbėti žmoniją.

6. Dauntono abatija: nauja era

©  Dauntono abatija: nauja era / Universal Pictures

Mėgstamiausi populiaraus serialo ir to paties pavadinimo filmo „Dauntono abatija“ herojai vėl susitiks didžiajame ekrane, kad papasakotų dar vieną visam pasauliui jau žinomą britų šeimos istoriją.

7. Prarastas miestas

©  Prarastas miestas / Paramount Pictures

Siužeto centre – garsi rašytoja (Sandra Bullock), kuri leidžiasi į turą pristatyti savo naują romaną su vaikinu (Channing Tatum) iš savo pačios knygos viršelio. Atsitiktinai po bandymo pagrobti jie atsidurs džiunglėse ir sužinos, kad romane aprašytas išgalvotas miestas gali pasirodyti tikras.

8. Fantastiški žvėrys: Dumbldoro paslaptys

©  Fantastiški žvėrys: Dumbldoro paslaptys / Warner Bros. Paveikslėliai

Filmo veiksmas vyks Rio de Žaneire, Berlyne ir kai kuriose Kinijos bei Butano provincijose. O tarp naujų veikėjų pasirodys jaunasis Rubeusas Hagridas ir jaunasis Tomas Ridlas, kuris dar netapo Voldemortu.

9. Daktaras Streindas: beprotybės multivisatoje

©  Doctor Strange beprotybės daugialypėje / Marvel Studios

Daktaras Stephenas Streindžas (Benediktas Kamberbačas) toliau ieško Laiko akmens ir bando atitaisyti multivisatos išsivadavimo pasekmes, tačiau jam sutrukdo priešu tapęs draugas, ko pasekoje Strangeas paleidžia neįsivaizduojamą blogį.

10. Jūros periodo pasaulis: dominavimas

©  Juros periodo pasaulis: Dominion / Amblin Entertainmen

Filmas pasakoja apie 4 metus po ankstesnio filmo įvykių, kai genetiškai modifikuoti dinozaurai išsilaisvino. Istorija pasakos apie žmonių gyvenimą greta dinozaurų, siekiančių užkariauti kiekvieną planetos kampelį, kuris dėl jų buvimo pradeda keistis.

11. Toras: Meilė ir griaustinis

©  Thor: Meilė ir griaustinis / Marvel Studios

Režisierius Taika Waititi parašė naują superherojų filmą. Istorijoje astrofizikė (Natalie Portman) ir buvusi mergina Thor (Chrisas Hemsworthas), kuriai tenka sunkus gydymo kursas, netyčia tampa nauju superherojumi – Galinguoju Toru, įgyjančiu tuos pačius gebėjimus, kaip ir jos mylimojo.

12. Akvamanas 2

© „  Aquaman and the Lost Kingdom“ / „DC Films“.

Filmas tęsia istoriją apie tai, kaip Arthuras Curry, dar žinomas kaip Akvamanas (Jasonas Momoa), teisėtai užima Septynių jūrų valdovo sostą. Herojaus laukia nauji nuotykiai ir sunkūs santykiai su artimaisiais, kurie planuoja jį nuversti nuo sosto.

13. Babilonas

©  Babylon / Marc Platt Productions

Dramatiškas filmas, kuriame vaidina Bradas Pittas ir Margot Robbie. Tobey Maguire veikia kaip vykdomasis prodiuseris ir vaidina vieną iš filmo personažų.

14. Hocus Pocus 2

©  Hocus Pocus 2 / Walt Disney Pictures

Filmas bus garsaus 1993 m. filmo „Hocus Pocus“ tęsinys. Bette Midler, Sarah Jessica Parker ir Katie Najimi vėl pasirodys didžiajame ekrane kaip žavios raganos.

Premija: „Hario Poterio 20-osios metinės: grįžimas į Hogvartsą“

©  Hario Poterio 20-osios metinės: grįžimas į Hogvartsą / Warner Bros. Televizija

Dokumentinis filmas apie Hario Poterio visatą, kurio premjera įvyks 2022 m . sausio 1 d . Joje bus atskleistos pagrindinės franšizės apie burtininkus filmavimo detalės. Filme vaidins Danielis Radcliffe’as, Rupertas Grintas, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Rafe’as Fiennesas, Jasonas Isaacsas, Gary Oldmanas, Tomas Feltonas, Evanna Lynch, Matthew Lewisas, Markas Williamsas ir daugelis kitų aktorių.

Kurį filmą labiausiai norite pamatyti 2022 m.?

Rekomenduojami įrašai

Mergina pastebėjo, kad pirmosios pažinties metu mama labai keistai žiūri į jos vaikiną. Po kurio laiko moteris atskleidė dukrai visą tiesą

Pikantiškas Turinys

Kaip dabar gyvena mergaitė, kuri pastojo 13-os, ir su kokiomis problemomis ji susiduria savo gyvenime?

Pikantiškas Turinys

Į draugės piršlybų nuotrauką patekusi mergina staiga tapo tūkstančių žmonių pašaipų taikiniu dėl savo šypsenos. Sugniuždyta mergina netrukus gavo lemtingą žinutę

Pikantiškas Turinys