naujienos

3 patys jautriausi Zodiako ženklai – patys „trapiausi“ žmonės

„Tu per giliai viską imi į širdį!“ Ar dažnai jums sako tokią frazę? Ar atrodo, kad bet kokia smulkmena gali išmušti žemę iš po kojų? Ašaros pačios byra iš akių, ir nepajėgiate jų sustabdyti…

Kiekvienam pasitaiko situacijų, kai atrodo, kad pasaulis sugriuvo. Bet yra žmonių, kuriems taip nutinka dažniau. Bet koks nemalonus jų adresu pasakytas žodis gali jiems sugadinti visą dieną. O menka nesėkmė tampa ašarų jūros priežastimi.

Tai labai pažeidžiami ir jautrūs žmonės, jų pasaulis labai trapus. Astrologai pastebėjo, kad tokie žmonės neretai priklauso keliems Zodiako ženklams

Mergelė

Bet kokią situaciją Mergelė pradžioje mato negatyvioje šviesoje. Ji mano, kad geriausia pasiruošti blogiausiam, o jeigu viskas susiklostys gerai, tai bus dvigubas džiaugsmas.

Mergelė gali valandas, dienas ir mėnesius planuoti, kaip situacija atrodys pačiu blogiausiu variantu, apskaičiuoti savo veiksmus.

Taip, reikia pripažinti, ji niekada nepasielgia neapgalvotai, visada žino, ko nori, bet jos pesimizmas žudantis.

Juk nuo pat pradžių nusiteikdami blogiausiam mes tuo pačiu tai ir pritraukiame į savo gyvenimą. Be to, iššvaistome daugybę nervų ir sveikatos, išgyvendami dėl situacijų, kurios iš tiesų net neįvykusios.

Lieti ašaras ir nervintis – įprasta Mergelės būsena. Jeigu joms pavyktų išmokti iš karto matyti pasaulį vaivorykštės spalvomis, jų gyvenimas taptų keliskart lengvesnis ir laimingesnis.

Skorpionas

Keista, kad toks energingas Zodiako ženklas atsidūrė šiame sąraše. Tačiau Skorpionai turi polinkį „daryti iš musės dramblį“. Išgirdęs nemalonią naujieną Skorpionas greičiausiai ją nuspalvins detalėmis, grauždamas pats save. Rezultatas – ašaros. Skorpiono ženklo moterys labai linkusios dramatizuoti.

Jeigu jų gyvenimas einasi pagal planą, ir joms nėra kur išlieti savo emocijų, jos susigalvos sau problemą. Joms būtina rasti išeitį iš perteklinės situacijos, ir kartais jos tai daro ne pačiu geriausiu būdu.

Tačiau reikia pripažinti, kad jeigu Skorpionų gyvenime nutinka įvykis, reikalaujantis iš jų susitelkimo ir organizuotumo, iš jų akių neišriedės nė viena ašarėlė. Skorpionas akimirksniu susiims į kumštį ir padarys viską, kas reikalinga.

Žuvys

Ašaros – savotiškas Žuvų ginklas. Kartais jos ima tuo mėgautis ir griebtis jo labai dažnai. Kai Žuvys nori iš artimo žmogaus ką nors gauti, kad jis pripažintų savo klaidas ar joms nusileistų, jos ima tyliai ir graudžiai verkti.

Moters ašaros brangiai kainuoja – Žuvys tai puikiai įsisavino. Nors šį ginklą Žuvys naudoja ne iš blogų paskatų, o tik tam, kad sukeltų artimų žmonių gailestį. Kad jų pagailėtų, apkabintų, padarytų taip, kaip joms norisi. Rimtose situacijose jos nekels isterijų, o atvirkščiai – padarys viską, kad greičiau išspręstų problemą.

Be to, Žuvų širdis labai pažeidžiama. Žuvys svetimą skausmą priima kaip savo. Jos išgyvena dėl menkai pažįstamų žmonių, lieja ašaras dėl neteisingo pasaulio ir žiaurumo.

Joms sunku egzistuoti tikrovėje, kur kiekvienas gali pakišti, padaryti kiaulystę. Paverkusios jos išleidžia savo skausmą į išorę. Joms tampa lengviau.

Ir kaip Žuvys besistengtų atsiriboti nuo svetimų problemų, nepastebėti skausmo, joms vargu ar pavyks, nes šio ženklo atstovų pernelyg gera širdis.

Rekomenduojami įrašai

Ryte vaikas nuolat pabusdavo ant grindų. Tėvai pastatė kamerą ir stebėjo, kas vyksta naktį

Pikantiškas Turinys

5 harmoningiausios asmenybės pagal Zodiako ženklą

Pikantiškas Turinys

Čigonai pagrobė 4-metę mergaitę, bet jai pavyko sugrįžti pas šeimą po 17 metų. Sužinokite šios merginos istoriją

Pikantiškas Turinys