naujienos

3 Zodiako ženklai, kurie sieks savo tikslų bet kokiais būdais

Yra žmonių, kurie, regis, nekreipia dėmesio nei į savo klaidas, nei į viešąją nuomonę. Dažnai sakoma, kad tokie žmonės neturi gėdos ir sąžinės.

Pasirodo, kad toks savitas imunitetas labiau būdingas 3 Zodiako ženklams, kurie siekia savo tikslų bet kokiais būdais.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas yra stiprus, apskaičiuojantis ir neapgalvojantis. Jis būna pasirengęs bet kokiai beprotybei, kad padarytų įspūdį ar prasiskintų sau kelią. Net ir padaręs negražų poelgį, jis sugeba elgtis taip, lyg nieko nebūtų nutikę.

Jis mėgsta būti dėmesio centre ir puikiai žino žaidimo taisykles. Jis yra triukų meistras ir niekada nelieka šešėlyje. Liūtas meta gėdą į šalį, kai kalbama apie savijautą ar komfortą, ir net juokingiausios ar žiauriausios elgesio taktikos gali tapti jo ginklu, jei duos norimų vaisių.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio ženklo dvilypumas kalba pats už save. Jo atstovai linkę į nuotaikų kaitas ir dažnai persigalvoja priešingai. Kartais pakanka sekundės dalies, kad įsibėgėjęs švelnumas peraugtų į pykčio protrūkį. Dvyniai nuolat juda, jie yra nugalėtojai, medžiojantys naujus trofėjus.

Santykiuose jie gali būti gana vėjavaikiški ir dažnai susitikinėti su keliais partneriais vienu metu, nematydami tame nieko smerktino. Dvyniai vienodai priima savo pergales ir pralaimėjimus. Jie patenkinti savimi, santykiais su kitais ir nieko nekeičia. Tiesa, jie tokie žavūs, kad net ir elgdamiesi amoraliai neatrodo blogi.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Atsargumas yra šio ženklo dorybė ir trūkumas. Šaulys kiekvieną padarytą klaidą priima kaip pamoką: ją išmoksta ir eina ieškoti naujos. Šio ženklo atstovai nejaučia poreikio gėdytis, nes gyvenimas dėl kokio nors poelgio nesibaigia. Dėl Jupiterio įtakos Šaulys lengvai bendrauja, yra ryškus ir linksmas.

Tikriausiai būtent tokia kaukė neleidžia jame įžvelgti šalto apdairumo. Jis kiekvieną sprendimą priima subalansuotai, iš anksto išanalizavęs visus galimus variantus, ir sulaukia pasisekimo. Visa, kas nėra naudinga, Šaulys negailestingai išmeta, kaip blogą įprotį. Tačiau tuo pat metu jis yra pasirengęs paimti iš gyvenimo tai, ką šis gali duoti – ir gero, ir blogo.

Rekomenduojami įrašai

10 dalykų, kurie priverčia moterį palikti mylimą vyrą

Pikantiškas Turinys

Ką apie moters charakterį išduoda jos papuošalai?

Pikantiškas Turinys

Niekada nedarykite šių klaidų, jei norite padoraus vyro

Pikantiškas Turinys