naujienos

5 Zodiako ženklai, kuriems tenka atsakyti už savo tėvų karmą

Astrologai įvardijo penkis Zodiako ženklus, kurie turi atsakyti už savo protėvių karmą. Tokie žmonės daug dalykų gyvenime gauna labai sunkiai. Norėdami grąžinti Visatai skolą ir ištaisyti situaciją, jie turi rasti savo tikrąjį tikslą ir atidžiai stebėti savo elgesį.

Avinas

Avinai šimtmečius garsėjo savo drąsa ir didvyriškumu. Pripratę prie šlovės ir garbės, jie ilgainiui virto išdidžiais žmonėmis, kurie griežtai bausdavo visus, kurie jais nesižavėjo. Jų norų ir ambicijų manija sukėlė problemų jų palikuoniams. Norėdamas nutraukti prakeiktą grandinę, Avinas turėtų nuraminti savo dvasią, elgtis su kitais supratingai ir pagarbiai. Tada bus galima nutraukti užburtą ratą ir suteikti vaikams lengvesnę ateitį.

Vėžys

Norėdami kompensuoti depresyvių protėvių, nemokančių džiaugtis gyvenimu, karmą, Vėžiai turi išmokti nugalėti kylančias baimes, kovoti su abejonėmis ir nepasitikėjimu savimi. Neatsisakykite pagalbos. Šeimyniniai santykiai Vėžiams labai padės. Laimė jiems bus auginti bendrus vaikus su ištikimu gyvenimo draugu.

Svarstyklės

Svarstyklės, kurios pasiduoda pagundai daryti niekšybę savo labui, pasmerkia savo įpėdinius kančioms ir sunkumams. Ir kuo sunkesni poelgiai, tuo daugiau nuoskaudų kris ant daugybės vaikų. Turėdamos aštrų protą ir išvystytą intuiciją, Svarstyklės gali atpažinti spąstus ir išvengti nepageidaujamų veiksmų. Svarbiausia nuoširdžiai norėti stovėti gėrio pusėje.

Mergelė

Praeituose gyvenimuose daugelis Mergelių buvo stiprūs gydytojai, tačiau kartais joms vis tiek nepavykdavo išgelbėti gyvybių. Netekties kartėlis, bejėgiškumo jausmas, gilios kančios, susijusios su artimųjų mirtimi, gali paveikti palikuonių likimus. Šiuolaikinės Mergelės, nepaisant negandų, turėtų stengtis padidinti džiaugsmą pasaulyje. Taip pat svarbu išmokti susitaikyti su savo pralaimėjimais.

Ožiaragis

Kiekviena Ožiaragių karta darosi vis išmintingesnė. Tačiau net ir už puikų protą, kaip žinia, tenka mokėti kitų nesupratimu, susvetimėjimu, o kartais ir visiška vienatve. Šio ženklo atstovai dirba su visu atsidavimu, jie pasiruošę ant savo pečių prisiimti visus pasaulio darbus. Už tai moka įpėdiniai. Norėdami grąžinti karminę skolą ir „neapdovanoti“ ja ateinančios kartos, Ožiaragiai turi daugiau laiko skirti žmonėms nei darbui. Svarbu tapti atviru ir draugišku, įsilieti į visuomenę ir suprasti, kaip tai malonu ir kiek tai suteikia jėgų.

Rekomenduojami įrašai

Turtingiausias paauglys iš Dubajaus nevengia pasidemonstruoti savo prabangiu gyvenimu socialiniuose tinkluose

Pikantiškas Turinys

Daugelis nesuprato, kodėl moteris išgeria po 4 litrus vandens kiekvieną dieną, tačiau gimdymo metu įvyko tikras stebuklas

Pikantiškas Turinys

Gedinti mama pastebėjo nepažįstamąją, rašančią kažką ant mirusio sūnaus kryžiaus. Pakalbinusi ją mama sužinojo tiesą, kuri ją privertė apsiverkti

Pikantiškas Turinys