naujienos

500 eurų uždirbantis vyras pareiškė, kad moterims reikalingi tik turtingi vyrai, tačiau graži mergina jam stipriai atkirto

Pastaraisiais metais atsiranda vis daugiau vyrų, kurie kaltina moteris godumu. Pasak jų, moterims iš vyrų reikalingi tik pinigai. Jos renkasi tuos, kurie yra turtingi ir nekreipia dėmesio į paprastus darbininkus.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Viena vertus, galbūt taip ir yra, tačiau reikia pažvelgti ir į kitą pusę. Paprasti vyrai irgi kažkam yra reikalingi. Bėda, kad tie paprasti vyrai nenori žiūrėti į paprastas moteris, kurias dar vadina pilkomis pelytėmis. Jie nori šalia turėti gražuolę, kuri galėtų sukelti pavydą kitiems vyrams.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Paradoksas yra tai, kad visas šis grožis kainuoja didelius pinigus. Sporto klubas, makiažas, manikiūras, depiliacija, stilius… Taip pat reikia nusipirkti daugybę drabužių. Juk nesinori savo gražios žmonos matyti su močiutės drabužiais?

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Ar bent kartą pasidomėjote grožio salonų kainomis? Reikia suprasti, kad šis grožis yra ne tik brangus malonumas, bet ir sunkus darbas. Na, ir kyla klausimas: kas už visą tai mokės?

Jei vyras yra tiesiog darbštus, bet daug neuždirba, tai ką tada daryti? Ar tai reiškia, kad moteris turėtų pasirūpinti savimi? Arti per kelis darbus dėl vyro, kuris gali naudotis šiuo grožiu nemokamai? Juk jūs neketinate dalintis savo žmona su kitais. Deja, bet ne taip gyvenimas veikia.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Jei planuoji pirkti “Mercedes“, tai reikia būti pasiruošusiam išleisti didelę pinigų sumą. O tai tik viena paslauga. Jei tokių pinigų neturite, tada reikia pirkti paprastą automobilį arba naudotis viešuoju transportu. O gal nesutinkate su manimi ir manote, kad visi “Mercedes“ yra godūs ir savanaudžiai? Greičiausiai ne.

Galima ir toliau pašnekėti apie pinigus. Jeigu vyras uždirba 500 eurų, tai jo pinigų užtenka tik pavalgymui ir dalinai apmokėti buto nuomą su mokesčiais. Taip pat man reikia gražių drabužių. Iš ko jis gyvens? Gražios žmonos sąskaita?

Apie kokią gražią žmoną galima kalbėti? Tokiu atveju jūs negalėtumėt net susilaukti vaikų ar nusipirkti buto su automobiliu. Net jei ji ir pati uždirba ant savo grožio, kodėl ji turėtų žvelgti į jus? Galima kalbėti net apie paprasčiausią nuėjimą į kiną ar restoraną. Žmona už tai mokės? Ar visą gyvenimą sėdėsit bute užsidarę tarp keturių sienų?

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Ką jis gali duoti moteriai? Protas, susidomėjimas, vidinis grožis? Su šiais dalykais nenusipirksi maisto. O kiti vyrai taip pat turi vidinį grožį, tačiau uždirba 1, 2 ar 3 tūkstančius eurų. Kodėl gi nepasirinkus jų? Kuo tu geresnis už juos? Meilė? Tai reiškia, kad jums reikia grožio dėl meilės, o ji turi gyventi apgaulėje? Kažin…

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Augti kartu? Ir kas jums neleido augti su ta moterimi, kol ji dar tik klojo gyvenimo pamatus? O kur dar garantija, kad jis leis žmonai tobulėti, o ne atsisės ant kaklo ir paprašys virti jam barščius? Vargu ar kuri moteris norėtų rizikuoti, kad tuo įsitikinti.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Visa esmė čia ne dėl prekių ar pinigų. Viskas dėl to, kad vyrai nori turėti tai, kam neturi pakankamai lėšų, o to negavę, pradeda kaltinti daliąją lyti godumu. Jūs patys rodydami didesnį dėmesį patraukliai moteriai, verčiate merginas rinktis tuos vyrus, kurie turi pinigų. Jos nori atitikti jūsų reikalavimus.

Štai tokia tiesa, vyrai. Ne moterys tapo egoistiškos ir godžios. Tai jūs joms keliate milžiniškus reikalavimus.

Rekomenduojami įrašai

Labai juokingos nuotraukos su pačiu geriausiu antruoju planu

Pikantiškas Turinys

Ko tikėtis 2022 m. – Juodojo vandens tigro metais?

Pikantiškas Turinys

96 metų močiutė nusprendė parduoti savo namą, o nekilnojamojo turto agentūra, pamačiusi kas yra viduje, tiesiog apstulbo!

Pikantiškas Turinys