naujienos

86 metų moteris ištekėjo, tačiau labiausiai visus nustebino nuotakos suknelė, kurią ji pasidarė pati

Millie Taylor-Morrison yra nuostabus įrodymas, kad galite rasti savo gyvenimo meilę, nesvarbu, kiek jums metų. 86 metų moteris ištekėjo už savo 85 metų mylimojo Haroldo Morrisono, kurį pažįsta jau daug metų. Tiesą sakant, ji buvo viešnia ir pirmosiose jo vestuvėse!

Gražia violetine suknele pasipuošusi Millie pasakė „taip“ savo ilgamečiam draugui Haroldui Morrisonui.

Millie buvo susituokusi 41 metus su savo pirmuoju vyru, kol jis mirė 1992 m.

Viena iš jos anūkių pasidalijo šia istorija feisbuke:

 „Prieš savaitę jai sukako 86-eri, o jos naujajam vyrui gruodį sukaks 86-eri. Ji vėl surado meilę po 25 metų ir mūsų šeima negali būti laimingesnė už ją. Tai įrodymas, kad amžius yra tik skaičius ir kad kiekvienas gali vėl betkada susirasti meilę“, – socialiniame tinkle kalbėjo mergina.

86-erių moteris net pati sukūrė purpurinę įspūdingą vestuvinę suknelę ir savo išskirtiniu stiliumi traukė visų žvilgsnius.

Millie su savo pirmuoju vyru buvo ištekėjusi 41 metus, tačiau jis mirė. Po daugelio metų ji vėl užmezgė ryšius su savo draugu Haroldu, kurį pažinojo daugiau nei šešis dešimtmečius.

Jų vestuvėse susirinko daugiau nei 200 svečių, o besišypsanti nuotaka sukūrė savo vestuvinę suknelę.

„Violetinė yra mano mėgstamiausia spalva, ir anksčiau turėjau viziją, kaip turėtų atrodyti mano vestuvinė suknelė. Paprašiau jauno pono iš bažnyčios, kad jį nubraižytų, o paskui nunešiau pasiūti“, – pasakojo daugiau nei prieš 50 metų modeliu dirbusi Millie ir akivaizdu, kad ji niekada neprarado savo magijos ir žavesio.

Rekomenduojami įrašai

Gauruočiausia pasaulio mergaitė užaugo – 19-metė sutiko gyvenimo meilę ir dabar nuolatos skutasi savo veidą

Pikantiškas Turinys

Kaip atrodo vaikinas, sekantis visomis moteriškos mados naujovėmis

Pikantiškas Turinys

9 žvaigždės, kurios būdamos pamergėmis užgožė nuotakas

Pikantiškas Turinys