Kategorijos
naujienos

Ar sugebėsite išspręsti šiuos galvosūkius? Pamankštinkite smegenis!

Tai, ką mes vadiname nuovoka, tikriausiai yra mūsų logikos ir patirties mišinys. Savybė, kuri dažnai padeda išsisukti iš sunkiausių situacijų. Bet jūs turite suprasti, kad tai reikia nuolat tobulinti.

Todėl čia pateikti sukti galvosūkiai, kad šiek tiek pramankštintumėte smegenis.

1. Pradėkime nuo paprasčiausio. Penkios mašinos pagamina penkis marškinėlius per penkias minutes. Kiek minučių prireiks 100 mašinų, norint sukurti 100 marškinėlių?

galvosūkiai

2. Dabar viskas yra šiek tiek sudėtingiau. Jums tereikia išspręsti galvosūkį, o tam reikia išsiaiškinti, kokie skaičiai slepiasi už kačių, pelių ir sūrio.

3. O dabar lygiai ta pati užduotis, bet mes ją šiek tiek apsunkinsime.

galvosūkiai

4. Ir sena gera mįslė. Kokios skaičiaus trūksta? Šis skaičius nėra 6.

Atsakymai

1. Pasirodo, kad viena mašina praleidžia 5 minutes prie vienų marškinėlių. Taigi, 100 mašinų pagaminti 100 marškinėlių užtruks tas pačias penkias minutes.

2. Raskite kvadratinę šaknį 38 – 2 = 36, kuri lygi šešiems, šis skaičius yra paslėptas už katės. Toliau mes ieškome pelės. Tai yra kvadratinė šaknis iš 150: 6 = 25, už pelės turime 5.

Šiuo atveju už 4 vienetų sūrio slepiasi 180: 6: 5 = 30: 5 = 6. Tada 2 gabalėliai slepia 3. Ir todėl paskutinis pavyzdys yra toks (6 * 2) – (5 * 3) = 12 – 15 = – 3.

galvosūkiai

3. Taigi, sportbačius lengva rasti, padalinkite 30 iš 3 ir gausite 10. Iš antrojo pavyzdžio randame vyrą, kuris lygus 10: 2 = 5. Toliau randame tvarsčius. Už poros tvarsčių paslėpta 8: 2 = 4, o tai reiškia, kad už vieno 2. Tačiau paskutiniame pavyzdyje yra nedidelis triukas, nes vyras yra su batais, ir laiko tvarsčius.

Todėl tai lygu 5 + 10 + 2 + 2 = 19. Toliau 19 * 2 = 38 ir plius 5. Atsakymas į problemą yra 43.

4. Čia reikėjo mesti matematiką ir prisiminti senas pavarų dėžes. Kur vietoj klaustuko bus R – atbulinė pavara.

Galvosūkiai išspręsti ir jūsų smegenys sulaukė mankštos. Nors, turint omenyje, kiek teko skaičiuoti, jau sunku tai pavadinti apšilimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *