naujienos

Blogiausios poros pagal zodiako ženklą: joms tiesiog nelemta būti laimingiems kartu

Yra porų, apie kurias norisi pasakyti, kad šie žmonės tiesiog sukurti vienas kitam. Būna ir tokių, kur karts nuo karto gali kilti kokių nors nesusipratimų, tačiau jie gana trumpalaikiai. Tačiau yra 14 porų, kurios nuolat neranda bendros kalbos. Jie tiesiog nėra skirti būti kartu.

Skorpionas ir Liūtas

Tai du zodiako ženklai, kurie turi kontroliuoti viską, todėl jie stebi vienas kitą, visiškai nepalikdami asmeninės erdvės savo sielos draugui. Tai negali neerzinti kiekvieno iš jų, todėl negali būti kalbama apie jokią santykių harmoniją, apie bet kokią ramybę. Ir dėl nuolatinių skandalų ir konfliktų negalima sukurti ilgalaikių santykių.

Vandenis ir Vėžys

Tarp šių dviejų ženklų yra trauka, tačiau, pradėję bendrą gyvenimą, jie supranta, kad jų požiūris į gyvenimą visiškai skiriasi. Suteikite Vandeniui įvairovės nuolat keisdami vietą ir keliaudami. Vėžiui tikras malonumas – atsigulti ant minkštos sofos po šilta antklode ir mėgautis televizijos laidų žiūrėjimu.

Liūtas ir Jautis

Du užsispyrę, nesugebantys eiti į kompromisą. Jaučiui nepatinka, kad Liūtas yra narcizas, o Liūtą Jaučiui erzina jo lėtumas visame kame. Abu jie labai skirtingi ir labai užsispyrę.

Avinas ir Skorpionas

Iš pradžių bendras šių zodiako ženklų gyvenimas gana harmoningas ir ramus. Tai žmonės iš principo panašūs iš prigimties, bet tada santykiai keičiasi, ir ne į gerąją pusę. Ir viskas dėl to, kad kiekvienas iš partnerių nori būti šeimos galva, o vienas kitam nusileisti neketina.

Vėžys ir Dvyniai

Gražių santykių tarp šių dviejų zodiako ženklų nepavyks išlaikyti ilgai. Jie per daug skiriasi savo prigimtimi. Dvyniams būdingas aštrumas, o Vėžiai yra pažeidžiami, todėl laikui bėgant nusprendžia pasitraukti.

Liūtas ir Mergelė

Kurį laiką pagyvenę ramiai, po kurio laiko Liūtas ir Mergelė pradeda vienas kitą kritikuoti ir smerkti. Dėl bet kokių buitinių smulkmenų tarp jų gali kilti konfliktinė situacija. Liūtą reikia nuolat girti, o Mergelei toks žaidimas nepatinka. Dėl to – aštri vienas kito kritika ir įžeidžiantys žodžiai į veidą.

Ožiaragis ir Svarstyklės

Įgimtas Svarstyklių mandagumas neįveikiamo ir valdingo Ožiaragio ilgai neištvers. Ir, nepavykus susitarti tarpusavyje, jiedu bus priversti išsiskirti, kad ir kokie stiprūs iš pradžių būtų buvę jų santykiai.

Jautis ir Vandenis

Abu šie ženklai yra labai kryptingi, nes ėjimas į tikslą yra pagrindinis jų gyvenimo prioritetas. Jų santykiai gali būti tobuli, tačiau tik vienu atveju – jei jų siekiai sutampa. Jei ne, jie tik trukdys vienas kitam.

Liūtas ir Žuvys

Šie du zodiako ženklai pernelyg skiriasi: Liūtas, kuris tik svajoja atsidurti dėmesio centre ir priimti pagyrimus savo adresu, ir drovios Žuvys, kurias kartkartėmis reikia pastūmėti tam ar kitam poelgiui. Tokiai porai ateities nėra ir būti negali.

Ožiaragis ir Šaulys

Pagal zodiako ratą šie du yra kaimynai, tačiau tai nesutrukdė jiems taip skirtis. Nieko bendro negali būti tarp linksmo, ištikimo ir žavaus Šaulio, visada siekiantio savo tikslo ir nepriklausomybės, ir Ožiaragio – egoisto ir melancholiko. Ši pora pasmerkta.

Vandenis ir Skorpionas

Abu ženklus mėgsta daryti „iš kurmių kalvų“, jie atstumia vienas kitą, tarsi to paties pavadinimo įelektrintos dalelės. Vandeniui nepatinka valdingas Skorpionas. Ten, kur jis siekia užsibrėžto tikslo, Vandenis mieliau elgiasi ramiai ir subalansuotai.

Žuvys ir Dvyniai

Pirmoji pažintis kursto aistrą šiuose dviejuose zodiako rato atstovuose. Tačiau praeina labai mažai laiko, o iš meilės ugnies lieka tik smilkstančios liepsnos. Dvyniams greitai nusibosta Žuvys ir jie norės nutraukti santykius. Jie tiki, kad Žuvys apriboja jų laisvę ir taip jas įžemina.

Dvyniai ir Mergelė

Gyvenant kartu ši pora yra kupina nuolatinių konfliktinių situacijų. Jie nuolat bus sudirgusios būsenos. Be to, abu nemano, kad svarbu būti ištikimam savo sielos draugui. Jie nemėgsta pastovumo, mėgsta eksperimentus ir naujus pojūčius. Kokia čia harmonija.

Vėžys ir Avinas

Tiesos ieškančio Avino tiesmukiškumas, nesiekiantis atrinkti išsireiškimų, žeidžia sentimentalųjį Vėžį. Dėl šios priežasties toks aljansas negali trukti ilgai.

Reikėtų prisiminti, kad nėra taisyklių be išimčių. Ir tikėtina, kad šios išimtys gali būti ir astrologų prognozėse.

Rekomenduojami įrašai

Moteris buvo sustabdyta už greičio viršijimą. Kai ji paaiškino kas atsitiko, net visko matęs pareigūnas liko be žado

Pikantiškas Turinys

Neįprasčiausios įžymybių poros, įrodančios, jog meilė akla

Pikantiškas Turinys

Kaip dabar atrodo „Didžiojo sprogimo teorijos“ aktoriai ir ką jie veikia

Pikantiškas Turinys