Kategorijos
naujienos

Garsiausių pasaulio blogiukų nuotraukos iš vaikystės

Seniai Jeanas-Jacques’as Rousseau sakė: „Žmogus yra geras iš prigimties ir tik visuomenė gali padaryti jį blogu“. Šis teiginys labai panašus į tiesą. Net žmonės, tapę pagrindiniais pasaulio blogiukais istorijoje, kažkada buvo mieli, tyri ir nekalti vaikai… bet kažkuriuo metu viskas pasikeitė.

Jūsų dėmesiui, pateikiame garsiausių blogiukų pasaulyje vaikystės nuotraukas.

Adolfas Hitleris

Adolfas Hitleris yra viena prieštaringiausių figūrų pasaulio istorijoje. Jis laikomas pagrindiniu Antrojo pasaulinio karo organizatoriumi; su jo vardu siejami daugybė nacių režimo nusikaltimų Vokietijos piliečiams ir jo okupuotoms teritorijoms.

Osama bin Ladenas

Osama bin Ladenas yra islamo teroristinės organizacijos „Al-Qaeda“ lyderis. Jis buvo pripažintas teroristu Nr. 1 JAV ir daugelyje kitų šalių.

Tedas Bundy

Tedas Bundy yra serijinis žudikas, prievartautojas, pagrobėjas, nekrofilinis, vienas blogiausių maniakų Amerikos istorijoje.

Andersas Breivikas

Andersas Breivikas yra norvegų teroristas ir nacionalistas, organizavęs ir įvykdęs du teroristinius išpuolius, per kuriuos žuvo 77 žmonės.

Benito Mussolini

Benito Mussolini – italų diktatorius („Duce“), pirmojo fašistinio režimo Europoje kūrėjas.

Charlesas Mansonas

Charlesas Mansonas yra liūdnai pagarsėjusios šeimos komunos, įvykdžiusios žiaurių žmogžudysčių seriją, vadovas.

Eileen Wuornos

Eileen Wuornos 1989–1990 metais JAV Floridos valstijoje nužudė septynis vyrus. Jos istorija buvo pagrindas filmui „Pabaisa“, kur pačios Wuornos vaidmenį atliko Charlize Theron.

8. Heinrichas Himmleris

Heinrichas Himmleris yra vienas pagrindinių nacistinės Vokietijos politinių ir karinių lyderių „Reichsführer SS“, dešinioji fiurerio ranka.

10. Andrey Chikatilo

Andrejus Čikatilo, žinomas kaip „Rostovo mėsininkas“, yra sovietinis serijinis žudikas, pedofilas, nekrosadistas, nekrofilas ir kanibalas.

11. Haroldas Shipmanas

Haroldas Shipmanas yra britų serijinis žudikas, savo pacientams skyręs mirtinas diamorfino dozes. Jis yra atsakingas už maždaug 250 žmogžudysčių.

12. Josefas Mengele

Josefas Mengele, dar žinomas kaip „Daktaras Mirtis“, buvo nacių gydytojas, atlikęs sadistinius eksperimentus su Aušvico koncentracijos stovyklos kaliniais.

13. Karla Homolka

Karla Homolka – kanadiečių serijinis žudikas; padėjo savo vyrui išprievartauti ir nužudyti bent tris jaunas mergaites, iš kurių viena buvo jos pačios sesuo.

14. Jeffrey Dahmeris

Jeffrey Dahmeris yra amerikiečių serijinis žudikas ir kanibalas. Išprievartavo, nužudė ir išardė 17 berniukų ir jaunuolių.

Josifas Stalinas

Raudonosios armijos vadas, Rusijos lyderis, dėl kurio sprendimų žuvo milijonai.

Myra Hindley

Psichopatė, kuri įėjo į istoriją kaip „nenekenčiamiausia moteris Anglijoje“ ir tapo viena iš nepamirštamų serijinių žudikų dėl įvykdytų žmogžudysčių ir nužudytų žmonių nuotraukų. 

Andrejus Chikatilo

Garsiausias Rusijos serijinis žudikas, geriau žinomas kaip Rostovo mėsininkas, 1079–1990 m. išprievartavo ir nužudė 52 moteris ir vaikus.

Haroldas Shipmanas

Gydytojas Shipmanas, vienas precedento neturinčių serijinių žudikų pasaulyje, nužudė daugiau nei 250 savo pacientų, perdozuodamas morfijaus.

Vladimiras Leninas

Garsus Rusijos politikas.

John Wayne Gacy

Amerikiečių serijinis žudikas ir prievartautojas, žinomas ne vardu, o slapyvardžiu Klounas žudikas 1972–1976 m. pagrobė ir išprievartavo daugiau nei 50 vaikų ir jaunuolių, o kai kuriuos iš jų nužudė.

Adomas Lanza

Psichopatas paauglys, išgarsėjęs dėl mokyklos žudynių, kurias Amerikoje įvykdė 2012 m. Savo vardą į kraują jis įrašė į istoriją nužudydamas 6 mokykloje dirbančius darbuotojus ir 20 vaikų… 

Vladimiras Vladimirovičius Putinas

Rusijos Federacijos prezidentas, 2018 metais į postą išrinktas 4-tą kartą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *