Kategorijos
naujienos

Garsusis Gruzijos albinosas su žmona susilaukė labai gražaus sūnaus

Bera Ivanishvili yra populiarus Gruzijos dainininkas, kuris turi labai išskirtinę išvaizdą. Albinizmas kartu su ryškiais veido bruožais leido vyrui tapti geidžiamu modeliu. Be sėkmingos karjeros vyras turi ir labai gražią šeimą.

Bera gimė milijardieriaus Bidzina Ivanishvili šeimoje. Jaunas vyras niekada nesiskundė pinigų trūkumu, o dabar visą savo dėmesį skiria sūnui, kurį jam pagimdė modelis Nanuka Gudavadze.

Nors Nanuka ir Bera yra sėkmingi modeliai, tokia pati ateitis piešiama ir jų sūnui Beruke, kuris turi dangaus žydrumo akis. Berniukas dažnai atsiduria tėčio Instagram nuotraukose, nors jam dar nepilni metukai.

Kurį laiką Bera buvo svajonių jaunikis, tačiau sulaukus 23-ejų atsirado mylimoji. 2018 metais pora susituokė, o po metų jau sūpavo pirmagimį.

Bera ir Nanuka laikomi viena gražiausių porų visoje Gruzijoje, tačiau didžiąja dalį komplimentų susirenka sniego baltumo vyras.

Be savo išvaizdos, vyras gali pasigirti ir muzikiniu talentu. 25-erių Bera yra išleidęs du muzikinius įrašus, kurie perkopė 25 milijonus peržiūrų Youtube. Tendencijas sekantis vyras tapo populiarus ir “Tik Tok“ programėlėje.Reklama

Visgi įdomiausios Beros nuotraukos yra socialiniame tinkle Instagram, kur keliamos jo sūnaus nuotraukos. Čia mažyliui rengiamos įvairios fotosesijos. Tai jis tampa Brazilijos rinktinės gerbėju, tai anglų džentelmenu ar apsirengia nuostabiais gruziniškais drabužiais.

Internautai šią porą vadina pasakiška ir nesutikti su tuo tiesiog neįmanoma. Galima tik palinkėti šiai porai sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *