naujienos

Ką galima pasiimti iš viešbučio, kad mūsų nelaikytų vagimi?

Kai mūsiškiai išvyksta į užsienį, pirmiausiai krenta į akis aptarnavimas. Užsienio viešbučiai turistus vilioja savo infrastruktūra ir paslaugų skaičiumi. Tačiau būdami pas juos mūsiškiai labai dažnai elgiasi neadekvačiai. Gana dažnai darbuotojai skundžiasi, kad kambariuose dingo chalatai ir rankšluosčiai. Tačiau yra dalykų, kuriuos galite pasiimti iš viešbučių be baimės.

Tai mums pasakojo gidė kelionės į Turkiją metu. Kadangi būtent iš šios šalies mūsiškiai dažniausiai iš viešbučio atsiveža suvenyrus, iškart nusprendė mus perspėti. Tačiau pasirodo, kad yra dalykų, kuriuos galite parsinešti namo be sąžinės graužaties. Kad jums nenutiktų nieko nemalonaus, būtinai susipažinkite su šiuo sąrašu.

KĄ GALIMA IŠ VIEŠBUČIO PASIIMTI SU SAVIMI BE BAIMĖS

Nors viešbučiuose labai madingi šilti chalatai ir balti rankšluosčiai, šių daiktų išsinešti negalima. Pavyzdžiui, mano draugė, kuri buvo labai patenkinta viešbučio tekstile, grįžusi namo užsisakė baltų rankšluosčių ir patalynės komplektą. Tačiau yra ir dalykų, kuriuos galite saugiai pasiimti su savimi tiesiai iš viešbučio kambario, už tai nieko neatsitiks.

Kosmetikos gaminiai

Pirmas dalykas, kuris išduoda viešbučio lygį, yra kosmetika duše. Viešbučio suvokimas labai priklauso nuo jo asortimento, pakuotės ir kiekio. Šampūnas, balzamas, dušo želė, kūno losjonas, muilas – visa tai pristatoma kiekvienam svečiui, todėl jų praradimas nieko nenustebins. Pavyzdžiui, turiu draugą, kuris mėgsta iš kiekvienos kelionės atsinešti viešbučio muilo. Aš jau turiu visą kolekciją!

Atkreipkite dėmesį, kad galite pasiimti tik kosmetiką, kuri laikoma vienkartine. Jei jūsų kambaryje ant sienos yra didelis buteliukas šampūno ar dušo želė, tada, kaip suprasite, neturėtumėte jo imti.

Dantų šepetėliai

Jei registruodamiesi vonios kambaryje radote vienkartinį dantų šepetėlį, jei norite, galite jį pasiimti su savimi. Jis yra specialiai paruoštas svečiams, todėl niekas nenustebs jo neradęs. Ir kadangi greičiausiai keliausite su savo šepetėliu, šio jums visiškai neprireiks.

Beje, su savimi galite pasiimti ir vienkartinius skustuvus bei dušo kepuraites. Žinoma, jų ne taip dažnai būna viešbučiuose, bet jei jūsų turi, drąsiai atsineškite.

Siuvimo rinkinys

Brangiuose viešbučiuose svečiams siūlomi siuvimo rinkiniai asmeniniam naudojimui. Jei toks rinkinys yra, tai jis skirtas vienam svečiui. Taigi, jei rinkinys dar nebuvo panaudotas iškeldinimo metu, galite jį pasiimti.

Sportbačiai

Daugelis viešbučių savo svečiams siūlo šlepetes. Paprastai kiekvienam svečiui priskiriama viena pora šlepečių, kurių jam užteks visai viešnagei. Taigi, jei turite šiuos batus geros būklės arba jie jums visiškai nepasitarnavo, galite juos pasiimti su savimi. Jie laikomi vienkartiniais, todėl kitam svečiui po jūsų nebus atiduoti.

Vanduo, kava, arbata

Daugelis viešbučių viešbučio kambariuose pastato arbatinuką su puodeliais, kad svečias laisvalaikiu galėtų atsigerti arbatos ar kavos. Todėl dažnai ant stalo galite rasti kavos, arbatos ir cukraus ant vienkartinių pagaliukų. Jei jie nebuvo naudojami, galite juos parsinešti namo.

Tas pats pasakytina ir apie butelius vandens, kurie dažnai paliekami kiekviename kambaryje, rūpinantis svečiais. Tačiau nevalia imti maisto iš mini baro. Tiesą sakant, galite drąsiai jį pasiimti, bet jums išvykus pinigai tikrai bus nuskaičiuoti.

Šokoladas

Siekiant skatinti gerą svečio nuotaiką, kai kuriuose viešbučiuose įprasta ant pagalvės palikti saldžią dovanėlę. Paprastai tai yra maži šokoladiniai saldainiai. Šie komplimentai yra nemokami, todėl galite juos pasiimti kaip suvenyrą.

Raštinės reikmenys

Jei registruodamiesi kambaryje radote gražų firminį užrašų knygelę ir rašiklį, šiuos daiktus taip pat galite pasiimti su savimi. Greičiausiai viešbučio vadovybė yra tik už, nes tai jiems laikoma papildoma reklama. Beje, tas pats pasakytina ir apie degtukus su viešbučio emblema.

Kaip matote, net iš viešbučio galite pasiimti kai kuriuos daiktus kaip suvenyrus. Bet chalatas, patalynė ir rankšluostis tegul lieka kambaryje. O kad po poilsio liktų tik patys geriausi prisiminimai, asmeninius daiktus paplūdimyje slėpkite labai atsargiai.

Ar jums buvo įdomu ir naudinga tai, ką perskaitėte mūsų straipsnyje? Komentaruose parašykite, kaip elgiatės tokiose situacijose ir ar sutinkate pasiimti šiuos vienkartinius daiktus iš viešbučių. Paspausk Patinka ir pasidalink šiuo įrašu su draugais socialiniuose tinkluose ir, svarbiausia, savo nuomone; Tai neabejotinai padės praturtinti mūsų darbą.

Rekomenduojami įrašai

Zodiako ženklai, pritraukiantys pinigus 

Pikantiškas Turinys

Namų fotosesijų nuotraukos, kurios jokiu būdu neturėjo patekti į internetą

Pikantiškas Turinys

Loginė užduotis: Kuri mergina patinka vyrui?

Pikantiškas Turinys