naujienos

Ką majų pranašai sakė apie 2022. Amerikos indėnų horoskopas nemeluoja

Tarp astrologų majų indėnų autoritetas yra labai didelis. Iki šiol senoliai savo horoskopuose nuklydo tik su nepavykusia 2012 metų apokalipse. Ir jau tada sako, kad suklydo ne majų pranašai, o vertėjai ir analitikai, netyčia „pakeitę“ juodą datą. Na, bent jau jums nereikės jaudintis dėl 2022-ųjų! Majų horoskopas šiame fragmente išverstas be klaidų. Tik pagalvokite: indėnai ateitį numatė tik pagal gimimo datą ir naudojo savo sistemą.

MOJŲ HOROSKOPAS 2022 M

sausio 2 – 21 d

Iš teigiamos pusės: šie metai suteiks jums įspūdingo profesinio augimo. Bet kuri pozicija taps tavo, tik reikia to norėti! Tačiau bendraudami su kolegomis ir draugais turite būti atsargūs. Kuo aukščiau sieksite, tuo daugiau priešų ir pavydžių žmonių bus aplink jus. Taigi nepakelk nosies!

sausio 22 – vasario 10 d

Metai bus sunkūs, ypač sveikatos atžvilgiu. Sporto salė, baseinas, bėgiojimas: norėdami išlaikyti formą, turite paprakaituoti. Laimei, majų pranašystės teikia vilčių. Jei laiku pradėsite stebėti savo sveikatą ir neleisite situacijai pasisukti savaime, viskas susitvarkys!

vasario 11 – kovo 2 d

Žvaigždės jums žada pagrindinį vaidmenį svarbiame reikale. Turėsite priimti sprendimą, kuris nulems visą jūsų tolesnį gyvenimą. Be to, jūs turėsite pasirinkti visiškai savarankiškai. Žmonės, į kuriuos kreipsitės pagalbos, siaubingai susigundys jumis pasinaudoti! Taigi geriau nerizikuoti.

kovo 3 – kovo 22 d

Ateina labai sėkmingi metai, skirti kurti šeimos laimę ir įgyti naujų įgūdžių. Tačiau nepamirškite, kad ir ten, ir ten pirmiausia reikės gebėjimo eiti į kompromisus. Jei išliksite užsispyręs, sėkmė atsuks jums nugarą. Taigi geriau išmokti derėtis!

kovo 23 – balandžio 11 d

Metai bus įtempti. Įdomu tai, kad darbas išgelbės jus nuo melancholijos ir depresijos! Bendras nuobodulys neapsiribos profesine gyvenimo dalimi. Atvirkščiai: galėsite atsidėti darbui ir viduriniu pirštu galėsite parodyti liūdesį! Ir taip, jūs galite uždirbti daugiau pinigų.

Balandžio 12 – gegužės 1 d

2022-ieji jums žada rimtų šeimyninių nesutarimų. Ne kartą ar du norėsis nutraukti visus ryšius su artimaisiais. Bet nedrįsk pasiduoti pagundai! Būkite kantrūs, apdairūs ir viskas išsispręs geriausiu būdu. Ir tik jūsų naudai!

gegužės 2 – birželio 10 d

Šiais metais pradėkite dirbti su savo karjera. Visais verslo reikalais jums pasiseks! O didžiausia grėsmė jums bus jūsų pačių emocijos. Išmokti kontroliuoti save yra gyvybiškai svarbu. Ir tada prieš tave atsivers visos pasaulio durys!

birželio 11 – birželio 30 d

Ar turite išteklių keliauti? Keliauk tiek, kiek siela tavęs prašo! Nėra energijos ar pinigų? Tada pabandykite pailsėti, kai tik atsiranda galimybė. Žinoma, nepakenkiant karjerai ir šeimos gyvenimui. Tačiau majai perspėja: poilsis šiais metais jums gyvybiškai svarbus!

liepos 1 – liepos 20 d

Indijos astrologai ragina šiuo laikotarpiu gimusius būti atsargesniems išlaidoms. Nereikia bijoti: bankrotas ir žlugimas jums negresia. Bent jau tai nekelia grėsmės, jei žinote apie išlaidas. Taigi nebus nei naujų automobilių, nei brangių dalykėlių!

Liepos 21 – liepos 25 d

Visų pirma, skirkite šiek tiek laiko sau. Antra, šeima. Ir tik trečia – darbas. Dirbk tiksliai tiek, kiek reikia, neperdegink savęs dėl karjeros. Žvaigždės tikrai sako: sveikata ir gerovė šeimoje šiuo laikotarpiu bus svarbesnė!

rugpjūčio 15 – rugsėjo 3 d

2022-aisiais jūsų kūnas taps pranašu, švaresnis nei patys majai! Būtent todėl indai rekomenduoja pirmiausia įsiklausyti į kūno signalus. Neleisk, kad viskas vyktų sava vaga, nesitikėk, kad kūnas susitvarkys pats. Jautiesi blogai? Skubiai eik pas gydytoją!

rugsėjo 4 – rugsėjo 23 d

Tačiau šiuo laikotarpiu gimusiems žmonėms 2022-ieji tiesiogine to žodžio prasme pasiseks. Žvaigždės jiems pranašauja baltą ruožą tiek karjeroje, asmeniniame gyvenime, tiek sveikatos srityje. Bet gal vertėtų vengti pernelyg didelių išlaidų… Ar atsiranda laisvesnių pinigų? Išsaugokite ir sutaupykite!

rugsėjo 24 – spalio 13 d

Žvaigždės sako, kad 2022 metais šiems žmonėms geriausia pasirūpinti asmeniniu gyvenimu. Galima sukurti naują šeimą, kodėl gi ne? Bet būk atsargus! Indijos pranašai rekomenduoja tuoktis tik arčiau gruodžio mėn. Ir visą laiką prieš tai naudokite jį, kad geriau suprastumėte situaciją. Neriškite likimo su niekuo!

Spalio 14 – lapkričio 2 d

Ar tu malonus ir supratingas? 2022 metais gyvensite lengvai ir laisvai. Bet jei tavo charakteris sunkus, tai pats laikas savo sieloje atrasti bent lašelį gėrio. Beje, tai jums padės padaryti augintinis. Taigi, jei seniai norėjote šuns ar katės, pagalvokite, kad gavote ženklą iš viršaus!

Lapkričio 3 – lapkričio 22 d

2022 m. šie žmonės turi atidžiai klausytis ženklų iš viršaus. Kelionė atšaukta? Lik namuose. Ar turite įtemptą situaciją darbe? Ieškok naujo darbo. Elkitės pagal situaciją ir būkite labai atsargūs. Ir tada jūs tikrai laimėsite!

Lapkričio 23 – gruodžio 12 d

2022-aisiais jums nepavydės. Matote, jums tai bus nuolatinio purvo metai. Kiekviename pasiūlyme, kiekviename prašyme ir kiekvienoje dovanoje galite rasti antrą dugną. Štai kodėl žvaigždės nepataria imtis kažko naujo. Palaukite, kol vėl turėsite tvirtą žemę po kojomis!

Gruodžio 13 – sausio 1 d

Jūs 2022-ieji turi būti pažymėti nuolatine fizine veikla. Majų pranašai šiuo klausimu buvo gana nedviprasmiški. Metai gresia sveikatos sutrikimais, o vienintelis būdas jų išvengti – visokeriopai stiprinti save.

Kaip matote, majų horoskopas labai skiriasi nuo šiuolaikinių horoskopų. Viskas nuspėjama nuo ir iki, belieka daryti tai, ką pataria senovės indų regėtojai. Ir viskas bus gerai!

Ar sutinkate su tuo, ką majų astrologai apibūdino apie 2022 m. Komentaruose parašykite, ką manote apie šią prieštaringą temą.

Rekomenduojami įrašai

Britė pagimdė anomaliai retus trynukus, kas pasitaiko tik vienai iš 200 milijonų gimdyvių

Pikantiškas Turinys

Anksčiau šios merginos įvaizdis atrodė kaip pabaisos, tačiau dabar ji atrodo taip

Pikantiškas Turinys

Tai yra priežastys dėl kurių žmonės vis dažniau superka jūrinius konteinerius

Pikantiškas Turinys