naujienos

Kaip atrodė gražiausios aukštosios mados vestuvinės suknelės 90-aisiais

Juokinga, bet jei prisiminsime šią epochą, tai mes, gyvenantys posovietinės erdvės šalyse, esame įpratę į tai žiūrėti kaip į kažką nepatogaus, per šviesaus ir neskoningo… Bet tai visai netiesa!

90-ųjų mados tendencijos iš tiesų buvo ryškios, drąsios ir nepaprastai nuoširdžios, tačiau tuo pat metu gana harmoningos. Bet, žinoma, Vakaruose. Ten visiškai kitaip atrodė tūriniai švarkų, palaidinių ir suknelių pečiai, sportinis stilius išliko sporto klubų ribose, grunge buvo tinkamas ir minimalistinis, o perdėtai prašmatnūs aksesuarai tiko prie bendros įvaizdžio nuotaikos. Ir jei kasdienę 90-ųjų madą vis dar gali kažkaip pagauti blogas skonis, tai 90-ųjų mados šou dizainerių apdarai – niekada!

Versace, Chanel, Thierry Mugler, Ralph Lauren, Valentino… Šie ir kiti mados namai kūrė ne tik sukneles nuotakoms – jie sukūrė tikrus šedevrus!

Ir žinoma, gražūs 90-ųjų modeliai yra būtent tos merginos, kurios nusipelnė pristatyti šias prabangias vestuvines sukneles. To meto šou vis dar kelia susižavėjimą: idealios moterys tobulomis suknelėmis… Pasigrožėkite:

Rekomenduojami įrašai

Padavėja aptarnavusi šeimą restorane pajuto kai ką įtartino. Ji berniukui slapčia parodė raštelį ir netrukus sužinojo kai ką baisaus

Pikantiškas Turinys

Patėvis buvo pasiruošęs sumokėti už podukros vestuves, tačiau tada ji parodė savo tikrąjį veidą ir sudaužė vyro širdį

Pikantiškas Turinys

13 vaikų aktorių iš filmo „Haris Poteris“, kurių gyvenimas po filmavimų pasisuko visai kita linkme (kažkas tapo žokėju, o kažkas – nusikaltėliu)

Pikantiškas Turinys