naujienos

Kaip atrodo kasdienis mamos gyvenimas auginant 10 vaikų. Jos diena prasideda nuo 5 valandos ryto

Dešimties vaikų mama atskleidė, kaip atrodo jos daugiavaikės šeimos diena. Alicia Dougherty „TikTok“ paskyroje paskelbė įprastos dienos vaizdo įrašą, kur jis jau buvo peržiūrėtas daugiau nei 800 000 kartų.

Tokios didelės šeimos priežiūra – nemenka užduotis mamai. Kai ji demonstravo, kaip atrodo jos įtempta diena, klientai netruko paklausti, kodėl vyresni vaikai negali jai padėti atlikti kai kuriuos darbus.

Jos diena prasideda nuo pabudimo 5 val. Atsikėlusi ji ruošia pirkinių sąrašą, bei gamina maistą.

Tada ji eina į parduotuvę, kad atvyktų 6 valandą ryto, bei galėtų laiku paruošti valgį tokiai gausiai šeimai, o tai reiškia, kad apsipirkimas užtrunka ilgiau ir Alicia per septynias dienas užpildo ne vieną, o keturis vežimus bakalėjos.

Jos savaitinis apsipirkimas paprastai kainuoja apie 930 eurų ir susideda iš įvairių produktų – nuo ​​tualeto reikmenų, buities reikmenų, šviežio maisto ir šaldytų produktų pirkimo.

Tada mama skuba namo, kad dešimčiai vaikų dar miegant paruoštų didelių pusryčių, kuriuos sudaro naminiai vafliai, švieži vaisiai ir litras klevų sirupo. Tada Alicija surūšiuoja bakalėjos prekes į penkis šaldytuvus ir sandėliukus, o tada jau ateina pietų metas. Ji ruošia skrudintus sumuštinius ant pramoninio dydžio grotelių, o kaip sveiką garnyrą deda morkų ir kalafiorų lazdeles. Organizuota mama greitai pradeda ruošti ir vakarienę.

Alicijai diena tuo nesibaigia, tada ji pradeda krauti skalbinius savo 12 narių šeimai, kur užima visą kambarį ir paruošia kiekvieno vaiko drabužius savaitei bei pižamas. Mama ne tik daro makaronus, bet ir vakarienei ruošia užkandžius, kurių sudėtyje yra saliamio, sūrio, vaisių, krekerių ir saldumynų. Po to Alicia pagaliau atsisėda ir mėgaujasi vakariene su šeima, bet, kaip jau spėjote, mama grįžta į virtuvę ir ruošia desertą savo šeimai. Galiausiai įtempta Alicijos diena baigiasi pelnytu šeimos šokių vakarėliu.

Rekomenduojami įrašai

Kaip šiandien atrodo moteris, kuri prieš 13 metų pagimdė aštuntuką, jau turėdama 6 vaikus

Pikantiškas Turinys

Kuris Zodiako ženklas turi didžiausią potencialą uždirbti milijoną?

Pikantiškas Turinys

Moteris tikėjosi pagimdyti dvynukus, bet pagimdė rekordinio svorio mergaitę!

Pikantiškas Turinys