naujienos

Kaip atrodo žmonės, įveikę anoreksiją: daugiau, nei 30 įspūdingų pavyzdžių

Nervinė anoreksija yra psichologinis valgymo sutrikimas ir gyvybei pavojinga liga. Visiškai praradę apetitą žmonės tiesiog miršta iš bado, jei jiems laiku nepadeda. Nenuostabu, kad išgyvenę tokią patirtį šią būseną vadina gyvu pragaru.

Laimei, herojai iš mūsų nuotraukų atrankos sugebėjo nugalėti ligą ir atgauti savo svorį, normalų gyvenimą ir laimę. Ir visi jie garsiai sako: jei kenčiate nuo anoreksijos ar pažįstate valgymo sutrikimų turintį asmenį, prisiminkite, kad nesate vieni, ir nedvejodami kreipkitės pagalbos!

Jaunai šokėjai Margaritai Barbieri baleto mokykloje buvo pasakyta, kad ji turi per „storus klubus“. Merginai pasijuto anoreksija, ir prireikė daug laiko, kol ji sugebėjo pasveikti ir vėl tapti laiminga.

Džordžija McGrath buvo tokia silpna, kad šokinėjant jos vaikinui į glėbį sprogo šonkauliai. Ši mergina parodė neįtikėtiną tvirtumą sveikimo kelyje.

“Prieš ir po anoreksijos.”

Hannah buvo anoreksijos gniaužtuose, kai jos kūno masės indeksas nukrito iki 11 (KMI nuo 18,5 iki 24,99 laikomas normaliu). Pasveikusi Hannah atrodo sveika ir laiminga.

Bandydamas tapti geriausiu futbolininku, Danny Walshas pateko į anoreksijos gniaužtus. Jam įveikti ligą ir priaugti svorio prireikė keturių mėnesių.

23 – erių Lynn Strömberg išgyveno per 400 kalorijų per dieną ir dėl išsekimo gresia širdies priepuolis. Sportuodama mergina atgavo sveikatą ir gyvybę.

Gydytojai Gemmai Walker davė 48 valandas gyvenimo. Jos tėvas visą naktį ėjo tikrinti, ar ji vis dar kvėpuoja. Gemma išgyveno ir nugalėjo anoreksiją!

Kate Puncher sugebėjo įveikti valgymo sutrikimus po to, kai jaunikis padovanojo dviem dydžiais didesnę vestuvinę suknelę ir pasakė, kad ji turi priaugti svorio, kad apranga tiktų. Ir ji tai padarė!

„Po 14 metų badavimo svėriau 23,7 kg ir desperatiškai kovojau už savo gyvenimą. Dabar esu dviejų žavių mergaičių mama ir elito asmeninė trenerė. Anoreksija yra pragariška liga“.

Kaitlyn Davidson sveria mažiau nei 37 kg. Nuo tada ji pastebimai atsigavo ir buvo gražesnė.

Įkvepiančios 26 metų Harriet Smith, anoreksijos slaugytojos , atsidūrusios ant mirties slenksčio, nuotraukos. Galiausiai ji bėgo Londono maratoną.

Gydytojai 20 minučių kovojo dėl Matthew Bootho gyvybės, kai jis buvo labai išsekęs. Ketverius metus jis kovojo su anoreksija ir laimėjo.

El buvo pasiekusi tokią būseną, kad atsisakė ne tik valgyti, bet ir gerti. Apalpusi ji buvo išvežta į ligoninę. Po daugelio metų kovos El yra sveika ir graži

Nicola King atsisveikino su artimaisiais, kai gydytojai pasakė, kad jos vidaus organai yra pažeisti dėl didelio išsekimo. Bet jai pavyko rasti kelią į sveikatą ir net tapti kūno fitneso čempionato nugalėtoja.

Megan Jane Crabbe kartą svėrė 28 kg. Ji patyrė anoreksiją, depresiją ir priklausomybę nuo kitų žmonių nuomonės. Megan nebebijo būti netobula, nes jai pavyko pamilti save tokią, kokia yra.

Jodi Lee Neal susirgo valgymo sutrikimais po to, kai per avariją žuvo jos geriausias draugas. Ji pasuko sveikimo keliu tik po to, kai gydytojai pasakė, kad ji pati turi vieną koją kape.

Pasveikti galima bet kuriame amžiuje, net ir sulaukus 60 metų!

– Šioje nuotraukoje aš švenčiu 18 mėnesių pasveikimą po anoreksijos.

Nuotrauka vietoj tūkstančio žodžių!

Hailey Wilde, sergančiai sunkia anoreksija, gydytojai suteikė tik dešimt dienų gyvenimui. Bet ji sugebėjo ne tik pasveikti, bet ir pastoti bei pagimdyti sveiką sūnų.

Sophie dabar gali keturis kartus viršijo savo svorį, palyginus su tada, kai jai buvo anoreksija.

Sarah Ramadan. Anksčiau ir dabar

„Aš, kairėje, maniau, kad neišgyvensiu. Aš, kuri esu dešinėje, tai padariau! “

Beth Cowan nugalėjo ir anoreksiją, ir bulimiją. – Aš nebūčiau čia, jei vieną dieną nebūčiau nusprendusi pasveikti bet kokia kaina.

– Ši nuotrauka kalba už mane.

„Mano svoris buvo 27,7 kg, per penkis mėnesius pavyko priaugti iki 38,8 kg. Aš vis dar sveikstu, bet jau dabar jaučiuosi daug geriau“.

Taip atrodo sveikimas po dešimties metų kovos už gyvenimą.

„Mažai kas yra girdėjęs apie vyrų anoreksiją. Bet aš nuo to labai kentėjau ir buvau išgydytas“.

TKat Mansullo anoreksija. Pagaliau ji turi sveiką svorį.

Ši mergina dėl išsekimo galėjo judėti tik invalido vežimėlyje. Pažvelk į ją dešinėje, ji spindi sveikata!

Neįtikėtini Mariah Setta pokyčiai, kai svoris sumažėjo iki 38 kg ir dabar

Ji nugalėjo anoreksiją.

Laura Munday suvalgydavo tik po 17 gramų ryžių dribsnių per dieną. Ji iš tikrųjų buvo arti mirties, tačiau sugebėjo susidoroti su liga.

Ankstesnėse nuotraukose ši mergina sveria 31 kg. Nuotraukoje „po“ – 50 kg.

Tokius pokyčius galima pasiekti per trejus metus.

Visada galima pasveikti!

Christie svėrė tik 31 kg, tačiau ji nugalėjo anoreksiją ir dabar gyvena sveikai.

Sužinokite savo KMI – kūno masės indeksą – dabar!

Kūno masės indeksą 1869 metais sukūrė belgų sociologas ir statistikas Adolphe Quetelet. Ši vertė leidžia sužinoti žmogaus masės ir jo ūgio atitikties laipsnį – taip netiesiogiai įvertinant, ar masė yra nepakankama, normali ar perteklinė.

KMI apskaičiuojamas pagal šią formulę: 

Kūno svoris kilogramais dalijamas iš ūgio metrais kvadratu. Pavyzdžiui, žmogaus svoris = 60 kg, ūgis = 170 cm. Todėl kūno masės indeksas šiuo atveju yra: KMI = 60: (1,70 × 1,70) = 20,7. 

Kaip įvertinti KMI vertę:

16 ar mažiau: didelis nepakankamas svoris.

16-18,5: nepakankamas (deficitas) kūno svoris.

18.5-24.99: normalu. 

25-30: antsvoris (iki nutukimo). 

30–35: pirmojo laipsnio nutukimas. 

35–40: antrojo laipsnio nutukimas.

40 ar daugiau: trečio laipsnio nutukimas (liguistas).

Štai iliustracinė lentelė:

Rekomenduojami įrašai

Šeima pasidarė baseiną kieme savomis rankomis ir nereikėjo išleisti krūvos pinigų. Pažiūrėkite, kaip jiems pavyko

Pikantiškas Turinys

Mergaitė gimė su klouno nosyte, tačiau dabar atrodo nuostabiai

Pikantiškas Turinys

Atviros iliustracijos, parodančios, kas negerai mūsų visuomenėje

Pikantiškas Turinys