naujienos

Kaip dabar atrodo „Didžiojo sprogimo teorijos“ aktoriai ir ką jie veikia

„Didžiojo sprogimo teorijos“ premjera įvyko 2007 m., o baigėsi 2019 m., ir nors nuo jos pasirodymo eteryje praėjo 14 metų, komedija tebėra aktuali ir šiandien, nes intelektas niekada neišeina iš mados. Viena iš stebinančių detalių apie aktorius yra ta, kad jie tikrai rimtai žiūrėjo ne tik į savo profesiją šou versle, bet ir padarė karjerą.

Sudarėme sąrašą su filmo veikėjų istorijomis prieš ir po. Taip pat šiek tiek papasakosime apie talentą ir sumanumą, kurį aktoriai turi ir už ekrano ribų.

1. Jimas Parsonsas (Sheldonas Cooperis)

Daugiau nei dešimtmetį praleidęs Sheldono Cooperio personažui, aktorius Jimas Parsonsas nusprendė nustoti dalyvauti seriale po emocinių įvykių, privertusių suprasti, kad laikas sulėtinti gyvenimą. Jo sprendimas paskatino laidos kūrėją Chucką Lorre’ą užbaigti istoriją 12 sezone.

Parsonsas , laimėjęs keturis „Emmy“ apdovanojimus už vaidmenį filme „Didžiojo sprogimo teorija“, dalyvavo filme „The Boys in the Band“ (2020 m.) ir seriale „ Specialieji “ (2019–2021), kuriame yra vykdomasis prodiuseris.

2. Kaley Cuoco (Penny)

Kaley Cuoco pradėjo dalyvauti seriale, kai jai buvo 21-eri. Nuo 2020 metų amerikiečių aktorė vaidino seriale „Skrydžio palydovė “, kuriame ji taip pat įtraukta kaip vykdomoji prodiuserė ir už kurį buvo nominuota pirmajai „Emmy“ apdovanojimui. Apie tai ji yra sakiusi, kad nors aktoriniame pasaulyje gyvena 30 metų, ji niekada neturėjo tokios akimirkos ir kad tai tikrai buvo kažkas, ko ji taip pat nesitikėjo.

3. Mayim Bialik (Amy Farrah Fowler)

Mayim Bialik , kaip ir seriale, studijavo neuromokslus. Ji pradėjo dalyvauti seriale 2010 m., kai pasirodė paskutinėje komedijos serialo trečiojo sezono serijoje. Tais metais ji taip pat išleido savo pirmąją knygą, skirtą emociniams vaikų pokyčiams ir jų santykiams su tėvais.

Šiuo metu ją galima pamatyti kaip kviestinę viktorinos laidos „Jopardy“ vedėją! . Šiuo atžvilgiu ji yra sakiusi, kad be galo džiaugiasi suteikta galimybe ir laiko tai pačiu ikoniškiausiu vaidmeniu, kurį gavo per savo karjerą.

4. Johnny Galecki (Leonardas Hofstadteris)

Džonis Galeckis buvo dar vienas veikėjas, kuris iš fantastikos pavertė realybe. Pirmaisiais serialo metais jis užmezgė romaną su Kaley Cuoco, nors vėliau jie išsiskyrė, bet liko draugais. Suvaidinęs Leonardą Hofstadterį, aktorius Johnny Galecki tapo tėvu, 2019 m. paskelbęs, kad laukiasi vaiko.

5. Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowski)

Melissa Rauch , geriausiai žinoma kaip vaidinusi Bernadette Rostenkowski, šou verslo pasaulyje vystėsi kaip aktorė, modelis ir komikė. Prieš gaudama savo vaidmenį seriale trečiajame sezone, Rauch dirbo nedarbo biure, kol galiausiai sulaukė skambučio į „Didžiojo sprogimo teorijos“ atranką.

Pasibaigus serialui, ji liko versle: vaidino ir dirbo vykdomąja prodiusere. Ji taip pat įkūrė labdaros organizaciją „Oskaro vaikai“ , siekdama didinti informuotumą ir finansuoti vaikų vėžio problemą.

6. Simonas Helbergas (Howardas Wolowitzas)

Hovardo personažas, kurį vaidina komikas Simonas Helbergas, aktoriaus karjeroje buvo dar vienas iš niekšų, kuriuos jis sugebėjo atgaivinti. Simonas taip pat yra talentingas pianistas ir, kaip jis netgi komentavo, mėgsta groti džiazą. Jam pavyko pasinaudoti šiais įgūdžiais  Florence Foster Jenkins (2016 m.), viename iš jo darbų už serijos ribų, kur jis vaidino kartu su Meryl Streep.

Neseniai jis buvo prancūzų muzikinio filmo „Annette“ (2021) dalis. Įdomu tai, kad jo dalyvavimas projekte, be jo talento, buvo iššūkis, kuriame jis net išdrįso meluoti apie savo tautybę, kad gautų vaidmenį.

7. Kunal Nayyar (Raj Koothrappali)

Kunalas Nayyaras , turintis indų paveldą, praleido studijuodamas Portlando universitete prieš pradėdamas karjerą pramogų srityje. Jis pradėjo vaidinti pjesėse, siekdamas susirasti naujų draugų, ir galiausiai praėjus metams po studijų įgijo proveržio vaidmenį filme „Didžiojo sprogimo teorija“ (2007).

Po serialo jis galėjo mėgautis anonimiškumu ir taip pat pasirodė televizijos serialuose. Iš esmės jis yra priešingybė astrofizikui, kurį jis vaidino, nes mėgsta būti madingas, o realiame gyvenime jis yra vedęs buvusią Mis Indiją Neha Kapur.

8. Kate Micucci (Lucy)

Kate Micucci specializavosi meno srityje ir, be daugelio kitų dalykų, atsidavė tapybai ir lėlių gamybai. Nuo 2008 m. ji taip pat daug dėmesio skiria smėlio pilių statybai. Be aktorės profesijos, mieste ją galima rasti ir grojančią ukulelę. 2019–2021 m. ji buvo Velmos Dinkley balsas filmuose „Scooby-Doo“ ir „Atspėk kas?

9. Kevinas Sussmanas (Stuartas Bloomas)

Kevinas Sussmanas per savo meninę karjerą tobulėjo kaip aktorius, komikas ir rašytojas. Įdomu tai, kad prieš vaidindamas Stuarto (komiksų parduotuvės savininko) vaidmenį, realiame gyvenime jis dirbo komiksų parduotuvėje. Jis taip pat prisimenamas dėl vaidmens komedijoje Ugly Betty. 2022 m. jis bus serialo „Dropout“ dalis.

10. Sara Gilbert (Leslie Winkle)

Aktorė, rašytoja ir režisierė Sara Gilbert 1997 m. su pagyrimu baigė Jeilio universitetą ir įgijo menų bakalauro laipsnį, akcentuodama fotografiją. 2018–2021 m. ji buvo komedijos serialo „The Conners “ aktorių dalis.

Kokius serialus mėgstate žiūrėti labiausiai ir kodėl? Pasidalykite šiuo straipsniu su pažįstamu žmogumi, kuris nepraleido nė vienos serijos.

Rekomenduojami įrašai

Šios vyrų frazės daugumai merginų nesuprantamos, bet ką iš tiesų jos reiškia?

Pikantiškas Turinys

Moteriai buvo atlikta 300 plastinių operacijų, nes motina jos nelaikė pakankamai gražia

Pikantiškas Turinys

4 Zodiako ženklai, kurie turi talentą gadinti santykius

Pikantiškas Turinys