naujienos

Karščiausio temperamento vyrai pagal Zodiako ženklą

Zodiako ženklas, po kuriuo gimė tas ar kitas žmogus, gali suteikti informacijos apie jo charakterį, gyvenseną, o taip pat temperamentą. Kokių Zodiako ženklų vyrai yra patys temperamentingiausi?

1 vieta – Skorpionas

Dangiškasis globėjas Marsas Skorpionus apdovanojo dideliu aistringumu ir emocingumu. Šio ženklo atstovus galima padalinti į du tipus: pirmasis – „nepasotinamas“, kuris visada trokšta glamonių ir mėgsta eksperimentuoti, antrasis – „šaltas“, už kurio išoriškos ramybės ir susivaldymo slepiasi audringi emociniai išgyvenimai ir nesuvaldomi proveržiai.

Norint sužavėti Skorpioną, reikia mėgti jo požiūrį ir įsitikinimus, būti drąsiai ir ryžtingai, o taip pat pasistengti tapti draugu, kad laiku sulaikytumėte jį nuo galimų pavojų, susijusių, pavyzdžiui, su konfliktais ar pražūtingais įpročiais.

2 vieta – Avinas

Ne mažiau aistringas ir, ko gero, labiausiai nenusakomas Zodiako ženklas yra Avinas. Šio ženklo vyrai jausmingi ir išradingi, todėl nei jiems, nei jų mylimosioms netenka nuobodžiauti. Moterys mėgsta jų nenuspėjamumą, nes Avinai gali nuo jaudinančio virpulio staiga šokti prie nesuvaldomos aistros ir priešingai. Labai dažnai atsitinka, kad dėl to meilės aktas baigiasi pernelyg greitai.

Jų stichija – ugnis, tad nenuostabu, kad jie myli ryškias moteris. Avinai aktyvūs, bet jų geismas ir užsispyrimas išauga, jeigu jie ne iš karto gauna, ko nori. Jie ne tik atradėjai, bet ir nugalėtojai, kuriems patinka mėgautis laurais ir kurie lengvai pasiduoda meilikavimams.

3 vieta – Liūtas

Tai dar vienas aistrų valdomas Zodiako ženklas. Jis dosniai apdovanoja meile savo partnerę. Dėl savo įgimtos nepriklausomybės partnerių jis gali turėti kelias. Lovoje jis dažnai būna agresyvus ir, kadangi yra „džiunglių karalius“, siekia malonumą gauti pats. Jis labai išdidus ir egoistiškas, tad kol jam nepavyks įsitvirtinti savo paties akyse, atsakomojo jausmingumo galite nesitikėti. Tačiau jeigu jums pavyks Liūtą įtikinti jo nepakartojamumu ir tobulumu, jis ims murkti ir glaustytis, kaip kačiukas.

Norint užkariauti Liūto širdį, reikia jo ausis maloninti komplimentais. Stenkitės palaikyti moteriškos ir gundančios gražuolės įvaizdį ir nesuteikite pagrindo pavyduliauti.

Rekomenduojami įrašai

Kaip prieš plastines operacijas atrodė pasaulio įžymybės? Pamatykite jų pokyčius

Pikantiškas Turinys

Zodiako ženklai, kurie nuolat įsimyli ne tuos žmones

Pikantiškas Turinys

Vyras susirado meilužę, o žmoną su trynukais išvarė iš namų. Moteris neturėjo kur dėtis ir su vaikais nuvyko pas anytą. Šios poelgis kaip reikiant nustebino

Pikantiškas Turinys