naujienos

Kokių prietarų bijo koks Zodiako ženklas?

Žmonės žino daug skirtingų prietarų ir likimo ženklų, kurie neprarado savo aktualumo iki šių dienų. Kokių prietarų paiso kiekvienas Zodiako ženklas?

AVINAS

(03 21–04 20)

Šio ženklo atstovai mėgsta nuotykius, adrenaliną ir polėkį. Tačiau yra viena diena, kai reikia numalšinti savo norus ir likti namuose – tai penktadienis, 13. Šią dieną jiems kyla didesnė rizika susižeisti ar pakliūti į bėdą.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Daug kas tiki, kad reikia pasiimti kelyje rastas geležines monetas – neva jos žada sėkmę. Tačiau šis prietaras gali atnešti didelę bėdą Jaučiui ir atimti iš jo finansinę gerovę.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Visi žino, kad negalima žiūrėti į sudužusį veidrodį, kitaip į savo gyvenimą galite pritraukti daug rūpesčių. Dvyniai yra labai nerangūs, todėl jiems gresia didžiausias pavojus pažvelgti į veidrodį, kuris įskilo ar sudužo..

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Išsipylusi druska Vėžiui žada kivirčus ir konfliktus su artimaisiais. Norėdami viso to išvengti, šio Zodiako ženklo atstovams reikia paimti išbarstytą druską ir mesti per kairįjį petį – tai padės nuo jų atbaidyti visus blogus dalykus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo žmonės turi saugotis ženklų, kad niekas jų iš anksto nepasveikintų su gimimo diena. Kad jų gyvenime nekiltų bėdų ir nelaimių, tai turi būti tiksliu laiku, būtent konkrečią dieną. Negalima gimtadienio švęsti iš anksto.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jei Mergelės rankinis laikrodis sustojo, tai tą dieną su pinigais reikia elgtis ypač atsargiai: nieko neskolinkite ir nepirkite. Priešingu atveju gali kilti didelių finansinių sunkumų, kurie dar ilgai persekios.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms reikėtų saugotis geltonų gėlių. Pagal galiojantį prietarą, jos atneša rūpesčių ir nelaimių į žmogaus gyvenimą, taip pat sukelia kivirčus ir veda prie išsiskyrimo.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas turi saugotis aštrių daiktų, kuriuos jam duoda kiti. Jei jis dovanų gaus peilius ar šakutes, jo laukia daug rūpesčių ir kivirčų. Kad išvengtų visų blogų dalykų, aštrius daiktų kraštus reikia apvynioti audeklu ir kiek įmanoma toliau paslėpti dovaną.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys dažnai ryžtasi atlikti įvairius eksperimentus su savo išvaizda. Planuojančios keisti makiažą ar garderobą viską gali daryti ramiai, tačiau plaukų galiukų patiems nusikirpti nereikėtų. Jei Šaulys pats pasikirps sau plaukus, jis sutrumpins savo gyvenimą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis daug dirba dėl savo finansinės gerovės. Siekdami sutaupyti, ką uždirbo ir padidinti turtą,šio Zodiako ženklo atstovai neturėtų ant stalo palikti tuščių butelių ir kitos taros, antraip į savo gyvenimą gali pritraukti nedarbą ir pinigų stygių.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis turėtų būti atsargus ir neprisiliesti prie opalo. Nešiodamas papuošalus su opalus, jis gali pritraukti nelaimes ir susidurti su įvairiomis problemomis, kurios užgrius jį viena po kitos.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys turėtų vengti juodų kačių. Jei šis gyvūnas perbėgs kelią, jos susidurs su daugybe rūpesčių ir problemų. Nuo senovės juodos katės buvo laikomos nesėkmių nešėjomis. Pamačius juodą katę, reikia nusispjauti per petį arba apsisukti ir grįžti atgal tuo pačiu keliu.

Rekomenduojami įrašai

Gerumo reitingas pagal Zodiako ženklą – nustebsite sužinoję, kas pirmoje vietoje

Pikantiškas Turinys

Senelis palikimui užrašė namelį kaime ir prieš išeidamas paprašė išrauti obelį kaime

Pikantiškas Turinys

Visi žmonės galvojo, jog šioje nuotraukoje vaikinas su savo mergina, tačiau istorija kur kas įdomesnė

Pikantiškas Turinys