naujienos

Kurie vyrai pagal Zodiako ženklą būna prasčiausi tėvai?

Ne visi vyrai sugeba gerai susidoroti su tėvo pareigomis. Ne visi jie myli vaikus ir moka su jais elgtis.

Kai kurie vyrai įsitikinę, kad jų pareiga – aprūpinti šeimą, o vaikų auginimas – tai žmonos reikalas. Kurių Zodiako ženklų vyrai nesugeba būti geri tėvai?

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvų ženklo vyras – visiškas profanas visuose reikaluose, kurie susiję su vaikais. Jis nemoka elgtis su mažyliais, supratimo neturi, kaip juos nuraminti ar pasikalbėti sunkiose situacijose.

Jis pats vidujai jaučiasi dar tebesąs vaikas, todėl visaip vengs tėvo pareigų. Jam lengviau išsipirkti saldainiais ar dovanomis, nei praleisti su jais laisvalaikį.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas – nepakenčiamas tėvas, negali surasti bendros kalbos su vaikais, neatsižvelgia į jų amžių ir reikalauja iš jų suaugusiojo poelgių.

Jis nesupranta vaikų kaprizų ir ašarų priežasčių. Negailestingai kritikuoja ir bara už klaidas. Skorpionas nesistengs užmegzti su vaiku artimo ryšio. Jis reikalauja idealaus paklusnumo ir etaloninio elgesio.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Nykus tėvas. Jo tėviškos pareigos susideda ir pamokymų, priekaištų, diktato ir pažymių knygelės tikrinimo. Ožiaragis mėgsta nustatyti namuose kareivišką discipliną ir praktiškai atima iš savo atžalos vaikystę.

Jis nevaikščios ir nežais su vaiku, nesistengs jo suprasti ir elgsis su juo pabrėžtinai šaltai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Tėvas tironas. Liūtas stengiasi iš vaiko padaryti išskirtinę asmenybę, ignoruoja jo prašymus ir aktyviai perdarinėja jo charakterį.

Liūtas nuslopina bet kokius vaiko bandymus parodyti savarankiškumą, neleidžia jam priimti jokio sprendimo ir visiškai kontroliuoja jo gyvenimą. Liūtas stengiasi paversti savo vaiką idealiu žmogumi, nustato jo bendravimo ratą ir dienotvarkę, nelepina ir neleidžia išreikšti jausmų.

Rekomenduojami įrašai

Padavėja ištisus metus kentė nemandagų klientą, tačiau, ji nežinojo, kaip tai jai atsisuks ateityje

Pikantiškas Turinys

Šių paauglių tėvai turėtų labai susirūpinti dėl to, kaip jų vaikai greitai degraduoja

Pikantiškas Turinys

Vaikų grožio konkurso nugalėtoja pasirodė be makiažo – atrodo kaip kitas žmogus

Pikantiškas Turinys