naujienos

Labiausiai prisirišantys Zodiako ženklų vyrai

Įprasta manyti, kad moterys labiausiai kenčia dėl nelaimingos meilės ir išsiskyrimo. Bet tai ne visai tiesa. Mylimosios praradimą labai skausmingai išgyvena 3 Zodiako ženklų vyrai.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šį sąrašą pradeda Svarstyklės Šio Zodiako ženklo vyrai – kultūringi ir inteligentiški asmenys. Jie labai stipriai prisiriša prie savo antrųjų pusių, todėl išsiskyrimas jiems būna tikra katastrofa.

Problema dar labiau pagilėja dėl to, kad Svarstyklės nesugeba aiškiai ir emocingai reikšti savo jausmų ir viską laiko savyje.

Jie būna linkę kaltinti save dėl bet kokios nesėkmės ir sunkiai paleidžia praeitį. Šio Zodiako ženklo atstovai labai dažnai įgrimzta į depresiją, o ištraukti juos iš šios būsenos gali tik nauja stipri meilė ir artimųjų palaikymas.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Ryškūs ir kūrybingi Vandenio ženklo vyrai niekada neslepia ir neslopina savyje savo jausmų. Jie gyvena emocijomis.

Jie myli aistringai ir karštai, tačiau ir po išsiskyrimo kenčia labai rimtai. Reikia pridurti, kad Vandenio ženklo vyrų kančiose yra nemažai teatrališkumo. Kartais net susidaro įspūdis, kad jie vaidina publikai.

Gal ir taip, tačiau jų jausmai visada būna tikri. Vandenio ženklo vyrai neretai ieško nusiraminimo vartodami alkoholį, kuris nors trumpam nuslopina slegiantį beviltiškumo jausmą.

Tačiau šio Zodiako ženklo atstovai gali ištraukti naudos iš šios būsenos: depresija po išsiskyrimo gali jiems pasitarnauti kaip įkvėpimo šaltinis. Šiuo metu jie gali užsiimti kūryba, parašyti savo geriausias dainas ar eiles, sukurti nuostabiausią muziką ir kitais būdais išlieti savo emocijas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Niūrus ir uždaras Jautis labai sunkiai išgyvena išsiskyrimą, nes visas emocijas laiko savo viduje. Jis niekada neprisipažins, kad jam sunku ir reikia pagalbos. Jis priims santykių nutrūkimo faktą kaip neišvengiamą būtinybę, neparodys savo silpnumo, tačiau jo sieloje bus tikras pragaras.

Šio Zodiako ženklo atstovai gali paprasčiausiai nusivilti santykiais ir liautis stengtis sukurti juos iš naujo.

Jie gyvens savo praeitimi, peržiūrinėdami galvoje visus ryškiausius bendro gyvenimo su buvusia partnere momentus , o tai trukdys jam kurti ateitį.

Jaučiui būtina šiuo sunkiu momentu neužsisklęsti savyje, o stengtis kuo daugiau bendrauti su žmonėmis.

Rekomenduojami įrašai

Pop karalienės vaikai jau užaugo. Štai kaip atrodo Madonnos sūnūs ir dukros šiandien

Pikantiškas Turinys

Karšti faktai apie merginų masturbaciją: kai kas privers aiktelėti! (N-18)

Pikantiškas Turinys

Mergina sako, kad būtų galėjusi mirti arba patekti į kalėjimą, jei nebūtų įveikusi savo priklausomybės. Štai kaip ji atrodo šiandien

Pikantiškas Turinys