Kategorijos
naujienos

Mergina pamatė į gatvę išmestus mažyčius šunyčius ir negalėjo jų taip palikti. Vieno ausytės buvo ypatingos

Kartą amerikietė, vardu Džen Din, ėjo namo iš darbo. Gatvėje ji pamatė mažyčius šunelius. Tai buvo pitbulio šuniukai be mamos ar šeimininko. Iš pažiūros jiems buvo ne daugiau nei mėnuo.

Visi šuniukai buvo įprasti, išskyrus vieną. Maža mergaitė turėjo stebinančias ausytes – jos užsilenkė vidun. Džen jos priminė cinamono lazdeles. „Niekada nemačiau nieko panašaus pas šunis“,- prisimena Džen.

Gyvūnai buvo purvini ir liesučiai. Kai kurie jų turėjo parazitų. Moteris nusprendė padėti šuneliams. Amerikietė nuvežė mažylius į veterinarijos kliniką, kur jie buvo ištirti, o gydytojas paskyrė gydymą.

Pasveikusius visus šuniukas Džen išdalijo pažįstamiems. Tačiau mergaitę su neįprastomis ausimis ji pasiliko sau. Din pavadino ją Cinamonu. Amerikietė sako, kad ši mergaitė auga linksma, žaisminga ir smalsi.

Kai mergina patalpino internete fotografiją su savo augintine, gavo daugybę patiktukų ir pozityvių komentarų. Socialinių tinklų naudotojai tiesiog negalėjo nesižavėti Cinamonu.

Pas šunelį atsirado šimtai gerbėjų. Kažkas pastebėjo, kad Cinamono ausys primena 1940-ųjų moteriškas šukuosenas. Džen augintinė pati supranta, kad yra ypatinga ir simpatiška. Dėl šios priežasties elgiasi kaip tikra žvaigždė. Jai labai patinka pozuoti fotografijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *