Kategorijos
naujienos

Mergina sako, kad būtų galėjusi mirti arba patekti į kalėjimą, jei nebūtų įveikusi savo priklausomybės. Štai kaip ji atrodo šiandien

Sveikas gyvenimo būdas ne tik suteikia gerą sveikatą, bet ir patrauklią išvaizdą. Ainsley Loudon labai pasikeitė, atsisakius narkotikų ir alkoholio. Mergina sako, kad būtų galėjusi mirti arba patekti į kalėjimą, jei nebūtų įveikusi savo priklausomybės.

Jauna škotė tapo tikra gražuolė ir savo pavyzdžiu nori įkvėpti kitus kovoti su destruktyviomis priklausomybėmis. Perskaitykite jo transformacijos istoriją:

Škotė iš įnirtingo narkomano virto tikru grožiu, įveikusi priklausomybes

Škotė Ainsley Loudon iš Kilmarnocko miestelio su svaigalais buvo supažindinta dar vaikystėje. Visus tuos metus ją lydėjo gili depresija. Būdama 14 metų ji net bandė pakelti ranką prieš save. Tai buvo pirmas jos bandymas nusižudyti, – rašo „Daily Star“.

Moteris visai prarado kontrolę, kai užsiėmė narkotikais ir alkoholiu. Mergina sirgo depresija ir kelis kartus bandė nusižudyti. Laimei, pavyko pasveikti: laikydama valią kumščiu, ji reguliariai lankėsi anoniminių narkomanų susitikimuose ir laikėsi 12 etapų kovos su priklausomybe programos.

Liko trys keliai: mirtis, kalėjimas ar sveikimas

„Aš nuo ankstyvos vaikystės gyvenau visiškoje tamsoje, o alkoholį pradėjau vartoti dar būdama  labai jauna. Maniau, kad visi vaikai geria ir maniau, kad tai normalu. Ir iki tam tikro laiko man tai buvo normalu. Tačiau girtuokliavimas tęsėsi tol, kol peraugo į kokaino vartojimą. Mano gyvenimas tiesiog sukosi spirale“, – atvirauja Ainsley.

Iki 28 metų mergina liko visiškai viena. Draugai ir šeima ją paliko, praradę viltį grąžinti ją į normalų gyvenimą. Mergina puolė į neviltį. Ainsley suprato, kad jai liko trys keliai: mirtis, kalėjimas ar sveikimas.

„Nė vienas iš mano draugų ar šeimos narių nenorėjo būti šalia manęs. Niekas nežinojo, ką su manimi daryti. Tai buvo siaubingas gyvenimas, – pasakojo mergina. – Priėjo iki to, kad man neliko kitos išeities. Man labai skaudėjo, o gėrimas nebepadėjo“.

Ainsley prabusdavo galvodama apie mirtį visą laiką. Dabar ji dėkinga už kiekvieną dieną.

Škotė iš įnirtingo narkomano virto tikru grožiu, įveikusi priklausomybes

Škotė nori, kad kiti žmonės gautų tokią pačią pagalbą kaip ir ji. Mergina dėkoja Anoniminių narkomanų draugijai už paramą kelyje į sveikimą.

Ainsley sakė, kad jos fotografijas galima naudoti kaip įrodymą apie pražūtingą alkoholio ir narkotikų poveikį žmonių sveikatai ir stebuklingus pokyčius, jų atsisakius.

„Dar niekada nesu savyje jautusi tokios didžiulės ir tyros laimės. Anksčiau mano gyvenime nebuvo dienos, kai pabusdavau ir norėdavau mirti. Labai noriu, kad žmonės žinotų, kad yra išeitis ir yra sprendimas. Kaip žmogus, kuriam buvo lemta mirti ar likusį gyvenimą praleisti kalėjime, žinau, kad jei aš galiu pasikeisti, tai gali padaryti ir bet kuris kitas“, – sako Ainsley.

Narkotikai kasmet nusineša tūkstančių žmonių gyvybes. Laimei, kai kuriems, kaip Ainsley, pavyksta nutraukti priklausomybę. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *