Kategorijos
naujienos

Merginos nusirengė už pilną baką kuro nemokamai vienoje degalinėje

Viena Rusijos degalinė sugalvojo kelių valandų akciją – atrakciją. Ji suteikė galimybę užsipilti pilną baką kuro visiškai nemokamai. Tikrai taip! Nemokamai, bet su viena sąlyga – piltis kurą reikia be viršutinių drabužių – su bikiniu ir aukštakulniais.

Šią akciją paskelbę verslininkai nesitikėjo tokios klientų gausos. Mat per maždaug tris valandas trukusią akciją prie degalinės nusidriekė ilgos automobilių eilės, kurių vairuotojai norėjo nemokamai užsipilti kuro. O kas gi nenorėtų? Juo labiau, kad vidurvasaris ir su maudymosi kostiumėliu tikrai nesušalsi.

Ši akcija daugiausia sulaukė moteriškos lyties atstovių dėmesio, tačiau kai kurie vaikinai taip pat išdrįso apsiauti aukštakulnius ir maudymosi glaudes dėl nemokamo kuro. Žinoma, ne tokie drąsūs vaikinai dėl nemokamo bako kuro parodė savo merginų grožybes.

Siūlome ir savo skaitytojams peržiūrėti šios akcijos – atrakcijos nuotraukas. Gal ir jūs susigundytumėte tokiu pasiūlymu? Ypač šiais laikais, kai kuro kainos taip sparčiai kopia aukštyn…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *