naujienos

Pačios prasčiausios namų šeimininkės pagal Zodiako ženklą

Ne visos ištekėjusios moterys nori ištirpti buities darbuose. Kai kurių Zodiako ženklų atstovėms grindų plovimas yra didžiausia bausmė.

Blogiausių šeimininkių sąrašas:

I vieta. ŠAULYS

Šaulio ženklo moteris – grėsminga, karinga aktyvistė. Ji neturi kada galvoti apie tokius menkniekius kaip nešvarūs baltiniai ar tuščias šaldytuvas.

Jai rūpi globalios problemos: pasaulinė ekonomika, politinė situacija šalyje, ekologinė katastrofa ir dar daugybė įvykių, nesusijusių su buities darbais. Namuose ji neįsivaizduoja savęs virtuvėje.

Jai gaila gaišti laiką maisto gaminimui. Kur kas mieliau ji užsiims savišvieta, kelionėmis ir karjera.

II vieta. SVARSTYKLĖS

Svarstyklių ženklo moteris – miela, subtili ir žavinga. Jai tarsi kambarinei gėlei reikia švelnaus elgesio ir rūpestingos priežiūros. Viliojantis grožis pakeri vyrų širdis. Jie įsimyli iš pirmo žvilgsnio.

Svarstyklės yra tarytum muziejaus eksponatas, kuriomis reikia gėrėtis iš šalies. Jos visiškai neprisitaikiusios prie savarankiško buities tvarkymo. Svarstyklės negali tapti židinio sergėtojomis ir nevaidins rūpestingos šeimininkės vaidmens.

III vieta. VANDENIS

Vandenio ženklo moteris – abejinga būtybė. Jai visiškai nerūpi aplinkinių problemos ir antrosios pusės išgyvenimai. Nereikli buičiai dama pasitenkina tuo, kas yra.

Ji neims spręsti būsto klausimo, neatkreips dėmesio, kad butas seniai reikalauja remonto. Ji nepuls kurti jaukumo šeimos lizdelyje.

Periodiškai ji pasimatuoja geros šeimininkės vaidmenį ir pradžiugina artimuosius gardžiais patiekalais, bet greitai praranda susidomėjimą ir vėl ims skrajoti padebesiais.

IV vieta. AVINAS

Niekas taip neišmuša Avino ženklo moters iš pusiausvyros kaip namų rutina. Suvokimas, kad kas vakarą jai teks gaminti vakarienę, sukelia jai stiprų nusiminimą.

Tikra maištininkė neims taikstytis su tokia padėtimi. Pasitaikius pirmai proga, ji bėgs nuo nekenčiamos rutinos kuo toliau.

Avino dama pasistengs perduoti buities darbus samdomam personalui ir pripildys šaldytuvą patiekalais iš maitinimo įstaigų, pristatančių maistą į namus.

Rekomenduojami įrašai

5 Zodiako ženklai, kuriems tenka atsakyti už savo tėvų karmą

Pikantiškas Turinys

Zodiako ženklai, kurie nemoka taikiai išsiskirti

Pikantiškas Turinys

Kasdien naudojamų daiktų funkcijos apie kurias mes nežinojome

Pikantiškas Turinys