naujienos

Patys netvarkingiausi Zodiako ženklai: Kuris pirmoje vietoje?

Vieni žmonės mėgsta tvarką ir švarą, kitiems patinka „kūrybinis chaosas“. Kuriant santykius, labai svarbu atsižvelgti į partnerio požiūrį į aplinką ir sugebėjimą tvarkytis.

Kitaip partnerio apsileidimas arba nešvara gali tapti pagrindine skyrybų priežastimi.

Kurie Zodiako ženklai labiausiai nepastebi chaoso aplink save ir nesiruošia tapti tvarkingi?

Netvarkingiausių Zodiako ženklų reitingas:

I vieta. JAUTIS

Kai Jautis įsitraukia į kokį nors hobį, tai jo būstas pamažu pasidengia dulkėmis ir visur išmėtytais daiktais. Po kurio laiko butas pasidaro panašus į landynę.

Žinoma, Jaučiui patinka švarūs ir tvarkingi namai, kur nereikia gaišti laiko nuolat pradingstančių daiktų paieškai. Tačiau pats tvarkytis jis tingi. Kad išvengtų netvarkos, jis samdosi namų darbininkę arba veda tvarkytis mėgstančią moterį.

II vieta. LIŪTAS

Liūtas nesitvarko iš principo. Jam tai atrodo anaiptol ne karališkas užsiėmimas. Ypač ši savybė būdinga šio ženklo vyrams. Susituokęs ar suradęs nuolatinę sugyventinę, Liūtas mano, kad partnerė turi prižiūrėti namus ir tvarkytis.

III vieta. OŽIARAGIS

Ožiaragis kategoriškai ignoruoja tvarką ir švarą. Jis tiesiog negali gyventi namuose, kur visi laikosi tam tikrų taisyklių, kur kiekvienas daiktas turi savo vietą, o indai pavalgius išplaunami.

Jis puikiai orientuojasi savo sukurtame chaose ir greitai suranda jam reikalingą daiktą. Tačiau kiti pakraupsta netikėtai užėję į jo namus. Ožiaragis gali paimti šluotą į rankas tik tada, kai pas jį ruošiasi ateiti svečių. Tai jis daro paskutiniu momentu, o išmėtytus daiktus paprasčiausiai sušluoja į kampus.

IV vieta. VANDENIS

Vandenis savo namuose sugeba sukurti atskirą pasaulį iš išmėtytų daiktų. Nauji žmonės tiesiog pasimeta jo namuose ir nebegali orientuotis erdvėje. O Vandenis net minties neprisileidžia, kad jam reikia susitvarkyti.

Jis gali sugalvoti 3000 priežasčių, kad nereikėtų pajudinti savo chaoso. Be to, jis sugeba įtikinti kitus, kad jam negalima prisiliesti prie grindų skuduro ar dulkių siurblio. Prikalbinti jo nuodugniam tvarkymuisi visai neįmanoma.

V vieta. ŽUVYS

Veikiausiai Žuvys visaip protestuos prieš jų įtraukimą į šį nešvariųjų sąrašą. Joms atrodo, kad jos tvarkosi ir švarinasi gana dažnai.

Tačiau jas nuolat kas nors atitraukia nuo darbo ir tvarkymasis nustumiamas į antrąjį planą. Kad Žuvys užsiimtų generaliniu tvarkymusi, turi įvykti kažkas reikšmingo – tada jos sugebės visiškai susikoncentruoti į darbą ir negalvoti apie nieką kitą.

Rekomenduojami įrašai

Ši paprasta moteris laiko berniuką, kuris tapo milžiniška žvaigžde. Ar atspėsite, kas jis toks?

Pikantiškas Turinys

Darydama virtuvės remontą, šeima atrado senųjų šeimininkų seifą. Turinys buvo įspūdingas!

Pikantiškas Turinys

Kaip po 30 metų atrodo pagrindinė filmo „Curly Sue“ aktorė?

Pikantiškas Turinys