naujienos

Patys niūriausi Zodiako ženklai, neturintys humoro jausmo

Šie žmonės nesupranta šmaikščių pokštų, jiems tampa nejauku, kai draugai aplink pradeda raitytis iš juoko. Juos galima laikyti pačiais niūriausiais Zodiako ženklais.

Mergelė

Reaguodama į pokštą Mergelė mandagiai šyptelės, bet slapta sugrieš dantimis. Ji nesupranta subtilios juokingumo ribos ir juoką be priežasties laiko žemo intelekto požymiu. Dar ir įsižeidžia, kai kas nors bando ją prajuokinti.

Skorpionas

Nesistebėkite, jei Skorpionas eilinį kartą neįvertino jūsų humoro. Jeigu norite pasilinksminti, pažiūrėkite komediją, o pokštauti iš Skorpiono visiškai nepageidautina. Humoro jausmą jis turi, bet jis labai subtilus ir beveik nematomas. Todėl pasijuoti su šiuo ženklu pavyksta tik vienetams ir itin retai.

Ožiaragis

Kai visi juokiasi susiriesdami, Ožiaragis išlieka toks pat niūrus. Bet nesugalvokite jam pasakyti, kad jis neturi humoro jausmo – jis iš karto ant jūsų įsižeis. Humoro jausmas yra, bet jis paslėptas giliai viduje.

Žuvys

Jeigu Žuvys kikena šalia jūsų, tai tik todėl, kad jūs nepagalvotumėte, jog jos neturi humoro jausmo. Iš tiesų Žuvys nekenčia pokštų, nesupranta anekdotų ir humoro šou, ir dar labiau pykta, jeigu iš jų kas nors pasišaipo.

Rekomenduojami įrašai

Ši moteris atvyko į ligoninę manydama, jog ją kankina inkstų akmenys, tačiau gydytojo atsakymas paliko ją be žodžių

Pikantiškas Turinys

Vaikinas sužinojo, kad merginos tėčiui žūtbūt reikia naujo inksto, todėl ryžosi paaukoti savo

Pikantiškas Turinys

Darbo netekusi valytoja manė, kad eina dirbti paskutiniame aukšte esančiame bute. Jos ten laukė staigmena, kuri moterį privertė apsiverkti

Pikantiškas Turinys