Kategorijos
naujienos

Prieš 12 metų ūkininkas pradėjo kasti savo kieme. Kol kaimynai juokėsi jam už nugaros, vyras susikūrė požeminius rūmus

12 metų iš eilės kaimynai rado puikų anekdotų taikinį pašaipoms – paprastą ūkininką, kuris visą savo laisvalaikį praleido kasdamas kažkokią skylę kieme. Manuelis Barrantesas įpratęs nekreipti dėmesio į pokštus: per šį laiką jis sukūrė tikrus požeminius rūmus. 

Nekilnojamasis turtas ūkininko gimtajame mieste Perres visada buvo gana brangus. Ir Manuelis sugalvojo genialią idėją: nepermokėti pinigų už kuklius kvadratinius metrus kažkur pakraštyje, o savo rankomis pasistatyti sau puikų, nors ir požeminį, namą. 

Vienu metu Barrantesas daug laiko skyrė architektūrai ir žinojo, kad kadaise vietiniai Kosta Rikos indėnai pasistatė sau gana patogius požemius. Be to, prieš ūkininkaudamas vyras dirbo šachtininku ir gerai išmanė šiuos reikalus. 

Manueliui prireikė 12 metų, kad šis ambicingas planas būtų įgyvendintas. Gyvenamas patalpas jis pastatė 4 metrų gylyje, kambarių anfiladai nusileido dar 20 metrų. 

Per daugelį metų ūkininkas sukūrė 200 kvadratinių metrų rūmus. 400 metrų tuneliai išsišakoja įvairiomis kryptimis, pradedant nuo centrinės salės. Manuelis čia aprodė viską, ko reikia gyvenimui: po žeme yra miegamieji, šulinys su švariu vandeniu, angos, vedančios į paviršių grynam orui. 

Ūkininkas įrengė elektrą ir kanalizaciją, dabar požeminiai rūmai yra pilnai aprūpinti viskuo, ko reikia. 

Matydami jo darbo rezultatus, kaimynai nustojo juokauti. Priešingai, Manuelį dabar gerbia visas miestas – ne visi sugebės atlikti tokio sudėtingumo darbą.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *