naujienos

Prieš pat mirtį nuo vėžio, mama pasidarė nuotrauką kartu su mergaite ir tik vėliau pamatė kai ką..

Sahra ir jos dukra Amy buvo Londone, Karališkojoje laisvojoje ligoninėje. Atliekant vieną iš paskutinių Amy vėžio gydymo būdų, jos mama padarė jųdviejų asmenukę. Nuotraukoje tarp šviestuvų buvo matoma angelo figūra!

„Iš pradžių to visai nemačiau, bet kai atidžiau įsižiūrėjau į nuotrauką, pamačiau, kad tai angelas“, – „Daily Mail“ pasakojo motina Sahra apie jos su dukra nuotrauką, padarytą prieš pat mirtį.

„Kai Amy pamatė nuotrauką, – ji pasakė: „Tai mano angelas sargas“. Ir po trijų savaičių ji mirė.“

„Toje kambario pusėje buvo tik dvi lempos ir jos abi buvo išjungtos. To negalėčiau niekaip paaiškinti, tai taip keista“, – sakė Sahra.

Sahra pasakojo, kad ji nėra religinga, tačiau nuotrauka privertė ją susimąstyti, kad gali būti kažkas daugiau. Ją guodė mintis, kad dabar jos 19-metė dukra yra angelų apsuptyje.

Amy mirė nuo retos formos kepenų vėžio. Paskutinės Amy konsultacijos metu gydytojai motinai pranešė, kad augliai pasiekė net teniso kamuoliukų dydį ir kad dukters gyvybės išgelbėti nepavyks. Sahra apibūdina Amy kaip drąsią ir karingą. Ji įkvėpė kitus, nepaisant to, kad labai sirgo. Senelis taip pat sirgo vėžiu, abu jie padėjo vienas kitam ištverti ir kovoti su šia baisia liga.

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad nuotraukos šviesą atspindi lempa, bet kadangi lempos nebuvo įjungtos, galime suprasti Sahros ir Amy mintis, kad paskutinėje jų nuotraukoje kartu yra užfiksuota kažkas daugiau nei vien tik motina ir dukra.

Ką jūs manote apie tai? Ar atsitiktinė šviesa galėjo sukurti angelo formą, o gal tarp dangaus ir žemės yra kažkas daugiau, nei mes galime suprasti?

Rekomenduojami įrašai

Neįgalus vyras pastebėjo, kad pametė piniginę su paskutiniais savo pinigais. Jis nesitikėjo nieko atgauti, tačiau kitą dieną patikrinęs namų kamerą jis pamatė netikėtą vaizdą

Pikantiškas Turinys

Ji laiko save gražiausia pasaulio moterimi, tačiau daugeliui taip neatrodo. O ką manote Jūs?

Pikantiškas Turinys

Mama praleido visą savo gyvenimą ieškodama pagrobto sūnaus. Po 32-iejų metų ji gavo lemtingą žinią iš policijos

Pikantiškas Turinys