naujienos

Santuokai tinkamiausių vyrų reitingas pagal Zodiako ženklą

Į ką labiausiai dėmesį kreipiate, kai ieškote sau į vyrus tinkančio asmens? Vyrų būna pačių įvairiausių, tačiau kai kalbama apie asmenines būsimos šeimos galvos savybes, dažniausiai moterys grįžta prie stereotipų. 

Moterys linkusios trokšti saugumo, ne tik fizinio, bet ir finansinio. Tai normalu, ir net jei sugebate gyventi be vyro ar nepriklausyti nuo jo atlyginimo, gera žinoti, jog būsite finansiškai apsirūpinę. 

Tai, ko iš ilgalaikių santykių trokšta moterys, gali skirtis nuo to, ko tikisi vyrai. Dažniausiai šie norai susiformuoja dar vaikystėje, nes to dažniausiai išmoko tėvai, seneliai ar visuomenė. Labiausiai norite, jog jūsų partneris būtų ištikimas, tačiau ne viena santuoka išyra dėl kitų priežasčių – bendravimo trūkumo, pavydo, saugumo ir pasitikėjimo stokos. 

Tad jei jūsų draugas neatitinka jūsų svajonių vyro idealo, laikas pradėti bendrauti, nes nė vienas žmogus nėra tobulas, o apie tai, kas kelia susirūpinimą, būtina kalbėti. 

Čia pateikiamas sąrašas Zodiako ženklų, kuris parodo, kokie vyrai yra geriausi, o kokie blogiausi.

1. Jautis

Šie vyrai yra ryžtingi ir ištikimi. Jaučiai nenori apgaudinėti žmonių, jiems patinka stabilus gyvenimas, ir jie retai rizikuoja. Ištekėjusios už Jaučio jausitės laimingos, nes jis jus visuomet gerbs. Be to, su juo labai lengva bendrauti, ir jis netrokšta nieko daugiau, tik būti ištikimas moteriai, kurią myli. 

2. Šaulys

Šio ženklo atstovai vyrai yra be galo romantiški, o dėl savo mylimosios laimės padarys viską. Šaulys – ištikimas ir žavingas partneris, nors kartais šiek tiek pavyduliauja. Jei mylėsite šį vyrą, greitai suprasite, kad tai geros širdies ir sielos žmogus, mylintis ir gerbiantis jus labiau nei bet kas kitas. 

3. Žuvys

Vyras, kurio Zodiako ženklas Žuvys, savo kaip partnerio vaidmenį atlieka labai rimtai ir bet kokiais būdais siekia finansinio stabilumo savo šeimai, taip pat yra labai romantiškas, tad dažnai būsite stebinama gėlėmis, vakarienėmis ir lovos malonumais. Kartais jie per daug jautrūs, tad gali tekti priversti nusišypsoti, ką padaryti bus nesunku.

4. Ožiaragis

Šie vyras yra sukurtas rūpintis jumis ne tik finansiškai, bet ir romantiškai. Dažniausiai su šio ženklo atstovu ginčysitės dėl su pinigais susijusių problemų, tačiau jie yra ištikimi partneriai, tad nereikės nerimauti, ar jūsų vyrui į akį krito kita moteris, nes prieš save jis matys tik jus. Tačiau dėl polinkio būti įsitempusiam kartais teks mokyti jį atsipalaiduoti.

5. Liūtas

Jei esate moteris, kuriai patinka kartu su partneriu juoktis, Liūtas jums puikiai tinka, nes niekam taip nepatinka pokštai, anekdotai, linksmos istorijos ir komiškos situacijos, kaip šiam vyrui. Jis yra puikus, ištikimas ir bet kokioje situacijoje mokantis jus palaikyti partneris. Tačiau būkite pasiruošusi sulaukti kritikos dėl tam tikrų jo grožio įsivaizdavimų. 

6. Vėžys

Vėžiai yra geri vyrai, tačiau būkite pasiruošusi didžiąją dalį laiko leisti namuose. Jis ne tik dirbs iš namų, juose ilsėsis, bet ir linksminsis, tad jei jums norėsis pailsėti su žmogumi, mėgstančiu būti patogioje ir pažįstamoje aplinkoje, Vėžys kaip tik jums. Šie Zodiako ženklo atstovai turi gerą širdį, tačiau, norint juos išvaryti iš namų ir kartu nueiti į kokį koncertą, teks gerokai pasistengti. 

7. Dvyniai

Jei tik priversite šį vyrą įsipareigoti, visą gyvenimą turėsite tik jums ir jūsų šeimai atsidavusį mylimąjį. Dvyniai iš prigimties nuostabūs, tačiau tik tuomet, jei su jais elgiatės gražiai. Kartais jie yra linkę į jautrumą ir nuotaikų svyravimus, tačiau taip nutiks tik jei demonstruosite nepagarbą. Nors šis vyras jūsų niekada nepaliks, gali būti, kad kurį laiką su savo mintimis jis norės pabūti vienas. Jei su juo elgsitės gražiai, sulauksite tokio paties atsako. 

8. Skorpionas

Jei gyvenate su Skorpionu, tikriausiai esate patyrusi ir šalto, ir karšto. Greičiausiai jį pamilote dėl patrauklios išvaizdos ir viliojančių pažadų, kuriuos jis išpildė. Tačiau, kalbant apie ištikimybę, būdama su juo nesijaučiate užtikrintai ir dažnai nerimaujate, jog jis pasuks į kairę.

9. Avinas

Gyvendama su šiuo vyru jūs jausitės saugi ir nebijosite dėl finansų, tačiau to paties negalite pasakyti apie jo ištikimybę jums. Avinai vyrai nėra sutverti monogamiškiems santykiams ir, nors jie stengiasi tokiais būti, santykiuose dažniausiai žengia pirmą žingsnį neištikimybės link. Jei bijote būti išduota, patartina su jais nuoširdžiai pasikalbėti.

10. Mergelė

Norėdami tik gero, šie vyrai trokšta išpildyti visas jūsų svajones, tačiau, nors ir labai stengiasi, tai ne visada pavyksta. Mergelės nori tik geriausio, tačiau tuo pat metu toks vyras nori, kad ir jo žmona būtų pati geriausia, o ką tai reiškia, žino nedaugelis. Jis gali reikalauti išlikti tokiai pat lieknai, kaip anksčiau, nors to padaryti nebeišeina, ir, nors tai ir skamba šiek tiek nerealistiškai, būtent dėl šios priežasties gali iširti jūsų santuoka. 

11. Vandenis

Tai dar vienas Zodiako ženklo atstovas, vedybiniame gyvenime siekiantis tik geriausio, tačiau šie vyrai yra svajotojai, kartais išsikeliantys nerealistiškus tikslus. Jei Vandenis ruošiasi santuokai, jis tvirtai žino, ko nori, bet tai įgyvendinti yra kur kas sunkiau. Jie nėra linkę kalbėti apie vedybinio gyvenimo problemas, tad dažnai gali tekti bendrauti lyg su siena.

12. Svarstyklės

Šie vyrai yra labai atviri, labai charizmatiški ir kerintys, tad ne vienai moteriai jūsų vyras yra kritęs į akį. Tai yra blogai todėl, kad būdamas malonus jis padės kitoms moterims, kartais su jomis permiegodamas, kad nuramintų jų mintis. Jis tikrai trokšta būti ištikimas savo žmonai, tačiau jis per daug geras kitiems, o tai, kai kalbama apie ištikimybę, gali sukelti papildomų problemų.

Rekomenduojami įrašai

Kodėl nepaisant milžiniško populiarumo, Keanu Reeves veidas visada liūdnas?

Pikantiškas Turinys

5 tempimo pratimai, duodantys stipresnį efektą nei bet koks masažas

Pikantiškas Turinys

5 pavojingiausi zodiako ženklai, kurie gali sugriauti jūsų gyvenimą

Pikantiškas Turinys