Kategorijos
naujienos

Savo kojų dėka mergina tapo populiari ir uždirba didelius pinigus

Anksčiau, norint tapti modeliu, turėjai atitikti tam tikrus kūno sudėjimo standartus. Merginos laikydavosi drastiškų dietų, kad tik pasiektų 90-60-90 matmenis ir galėtų dirbti modelių agentūroje.

Tačiau, metams bėgant, visi šie standartai stipriai pasikeitė. Dabar ant žurnalų viršelių puikuojasi įvairaus sudėjimo merginos, atsiranda vis daugiau merginų, nesigėdijančių ir savo didesnių apimčių, todėl garsėja plus dydžio modeliai.

Atrodo, jog šiandien, norint tapti modeliu, užtenka aktyviai dalyvauti savo socialinių tinklų paskyrose ir sukaupti didelę sekėjų auditoriją ir tau gali pasisekti gauti pasiūlymą.

Ši moteris – Crystal Coons savo tinklaraštį pradėjo rašyti dar 2000-aisiais. Jame mergina rašė apie gyvenimą ir stilių. Nors merginos išvaizda visiškai neatitinka standartų, jos postus skaitydavo šimtai, vėliau ir tūkstančiai žmonių. Daugeliui sekėjų ji tapo motyvacijos įkvepėja.

Sėkmė tikriausiai slypi tame, kad žiūrėdami į nuotraukas, suprantame, jog visi esame paprasti žmonės ir kiekvienas mūsų, kad ir kaip tobulai atrodytume kitiems, turime trūkumų.

Crystal savo trūkumą – stambias kojas pavertė savo pragyvenimo šaltiniu. Ji nė kiek nesidrovi jų atvirai rodyti, užsidėti trumpus šortukus ar maudymosi kostiumėlius – moteriai tai neša peržiūras, susidomėjimą, kas po to ir atneša pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *