naujienos

Senyvo amžiaus moteriškė neįsileisdavo į namus. Vienai kaimynei pamačius jo vidų, pasidarė aišku kodėl

Lucy Ashen yra 39 metų, trijų vaikų mama ir 21 metus gyvena Londone. Greta gyvena pagyvenusi ponia, žinoma tik iš matymo. Pasirodo, senolė niekam neberūpi. Pagyvenusi teta yra labai santūri ir ramiai gyvena savo mažame vieno kambario bute, tačiau nenori nieko įsileisti į savo butą.

Liusė dirba su pacientais, turinčiais psichikos sveikatos problemų. Ji kurį laiką įtariai žiūrėjo į savo kaimynę ir galvojo, kad jai taip pat gali prireikti pagalbos, nes ji viena pati negali išsilaikyti.

Liusė ne kartą bandė užkariauti senolės pasitikėjimą, bet senoji teta nenorėjo nieko prisileisti. Bėgant metams Liusė prie to priprato, bet kartą nusprendė vis tiek atidaryti duris ir įeiti į butą.

Tai, ką ji ten pamatė, buvo daug blogiau, nei ji manė.

Visur nešvarumai, suplyšę drabužiai, apgriuvę baldai. Neapsakoma, kas ten buvo.

Virtuvėje beveik nebuvo ką valgyti.

Senolė nesimaudė apie 13 metų ir miegojo ant grindų, nešvaraus čiužinio.

Liusei užteko to, ką pamatė. Jis nusprendė su 14 metų dukra tvarkyti butą, išmetė senus baldus, praleido daugiau nei 60 valandų, kol jis tapo priimtinas.

Savo patirtimi jis dalijosi su kitais. Ji paviešino atvejį feisbuke ir paklausė, ar kas nors galėtų nusiųsti senolei maisto, panaudotų baldų ar drabužių jai paaukoti. Ji sudarė reikalingų dalykų sąrašą ir pasidalino juo feisbuke.

Liusė negalėjo patikėti tuo, kas atsitiko po kelių valandų. Įrašą perskaitę žmonės susibūrė ir ėmė dosniai aukoti. Aštuoniasdešimt procentų sąrašo surinkta per kelias valandas.

Liusė dėl teisinių priežasčių nenorėjo atskleisti senosios tetos veido ir vardo, tačiau dabar ji gali gulėti švarioje lovoje, turėti švarą ir gražius baldus bute, gauti naujus drabužius ir valgyti tris kartus per dieną. To nusipelnė kiekvienas šioje visuomenėje!

Rekomenduojami įrašai

Šešiametis pakvietė 32 draugus į gimtadienį, tačiau nei vienas nepasirodė. Po kelių dienų viskas pasisuko labai netikėta linkme

Pikantiškas Turinys

Modeliu dirbusi mergina netikėtai neteko abiejų kojų. Sužinojusi, kas buvo to priežastimi, ji nusprendė įspėti visas moteris pasaulyje

Pikantiškas Turinys

Santuokai tinkamiausių vyrų reitingas pagal Zodiako ženklą

Pikantiškas Turinys