naujienos

Ši mergina svėrė 30 kilogramų ir buvo pasiekusi kritinę būklę, o šiandien ją sunku atpažinti

Sarah Rav iš Melburno yra tik 22 metai, tačiau ji jau turi daug patirties kovojant su sudėtinga liga. Faktas yra tas, kad mergina labai norėjo numesti svorio ir buvo taip nuvilta šio proceso, kad tai nuvedė į išsekimą ir psichologines problemas.

Šiandien norime su jumis pasidalinti Saros istorija, galbūt tai padės kam nors išvengti rimtų gyvenimo klaidų.

Mergina nusprendė, kad reikia susitvarkyti savo kūną, griežtai apsiribojo maistu, per dieną suvartodavo vos 300–400 kalorijų, taip pat tris valandas bėgiojo. 

Netrukus jos svoris jau tesiekė 30 kg, pradėjo slinkti plaukai, pablogėjo bendra sveikata.

Medicinos instituto, kuriame studijavo mergina, dėstytojai ėmė pastebėti, kad ji visiškai nusilpusi ir uždraudė lankyti užsiėmimus, kol visiškai pasveiks. Jai buvo patarta kreiptis į terapeutą ir psichologą. 

Sarah atidėliojo atvykimo į kliniką akimirką, kol labai susirgo ir buvo paguldyta į ligoninę su nervinės anoreksijos diagnoze.

Po specialistų apžiūros merginai buvo paskirtas gydymas, ji taip pat buvo priversta atnaujinti visavertę subalansuotą mitybą. 

„Psichikos liga sergančiam žmogui sunku pripažinti, kad jis ja serga“, – sakė mergina.

Per dvejus metus Sara sugebėjo atsigauti 19 kilogramų. Ji pradėjo lankytis sporto salėje ir užsiimti nustatyta treniruočių schema, kad priaugtų raumenų masės.

Studentė prisipažino, kad nors ir praėjo dveji metai, ji vis dar visiškai neatsigavo nuo ligos, kartais aplanko „blogos mintys“. Tačiau ji užtikrintai kuria naują laimingą gyvenimą.

„Aš įveikiau anoreksiją, bet turiu pamiršti modelius, įkūnyti naujus elgesio būdus ir užgydyti žaizdas. Tai užtrunka. Bet su manimi ir tuo, kas aš esu, nėra nieko blogo. Jaučiau, kad kažkas su manimi negerai, bet bijojau atsiverti savo artimiesiems. Jūs nesate kaltas dėl savo depresijos, potrauminio streso ir kitų psichikos sutrikimų“, – apibendrino ji.

Džiaugiamės merginos pokyčiais ir linkime jai visko ko geriausio!

Rekomenduojami įrašai

Filmai, kuriuose antraplaniams aktoriams sumokėjo daugiau, nei pagrindiniams

Pikantiškas Turinys

Vienintelė Michaelo Jacksono įpėdinė: Kaip ji atrodo šiandien ir ką veikia?

Pikantiškas Turinys

Šie 3 Zodiako ženklai 2023 metais bus sėkmingiausi: Kas turės didžiausią galimybę praturtėti?

Pikantiškas Turinys