naujienos

Ši moteris 43 metus apsimetinėjo vyru ir darė tai tik dėl savo dukros

Egiptietės Sisa Abu Dauh istorija tik dar kartą įrodo, kad mamos dėl savo vaikų gali padaryti viską. Ši moteris net 43 metus privalėjo dėvėti vyriškus drabužius, kad gautų darbą ir galėtų išlaikyti savo dukrą. 2015 metais Egipto vyriausybė moteriai įteikė “Idealios motinos“ apdovanojimą.

Būdama šešiolikos Sisa ištekėjo, tačiau besilaukiant vaiko, jos vyras netikėtai mirė. Vėliau moteriai buvo siūlyta dar kartą žengti prie altoriaus, tačiau ji nesutiko, nes nenorėjo išduoti savo dukros. Taip teko ieškotis darbo, kad galėtų išmaitinti save ir dukrą.

Kadangi Egipte prieš 40 metų moteriai buvo labai sunku susirasti darbą, Sisa nusprendė apsirengti kaip vyras ir taip gauti darbą.

Pradžioje moteris dirbo statybose. Jai tekdavo nešioti plytas ir maišyti betoną. Po to sekė darbas laukuose, o dar vėliau moteris valė batus stotyje. Tuo ji užsiima ir dabar. Sisa uždirba vos po kelis eurus per dieną.

Herojės dukra visą laiką rūpinosi močiutė. Dukra anksti metė mokyklą, ištekėjo ir susilaukė penkių vaikų. Dukros vyras negali dirbti, nes sunkiai serga, todėl Sisa turi išlaikyti ir jos šeimą. Moteris kiekvieną dieną keliasi šeštą ryto ir keliauja į darbą.

Daugelį metų kaimynai net nenutuokė, kad Sisa yra moteris, tačiau turėjo tokių įtarimų. Kai išaiškėjo tiesa, moteris turėjo keliems metams palikti Luksoro miestą. Tačiau net ir tai nepalaužė šios stiprios moters. Kad ir kaip sunku, Sisa niekada neverkia. Ji sugebėjo pasistatyti net savo namus.

Dabar Sisai jau nereikia apsimetinėti vyru, tačiau ji taip priprato prie vyriškų drabužių, kad nešioja juos ir dabar. Kai moteris išpopuliarėjo visame Egipte, jai buvo leista atsidaryti savo kioską. Nepaisant šlovės, moteris ir toliau dirba savo šeimos labui.

Rekomenduojami įrašai

Štai ką daryti, jei auga „našlės kupra“ ir nuo to skauda kaklą, laužo sprandą ir maudžia pečius!

Pikantiškas Turinys

Dietologė atskleidė 24 auksines greito svorio numetimo ir idealios figūros išsaugojimo taisykles!

Pikantiškas Turinys

92-ejų senutė liko gyventi vienui viena apleistame kaime. Palikta likimo valiai senolė nustebo, kai į jos duris vieną dieną pasibeldė vietinės parduotuvės darbuotojas

Pikantiškas Turinys