naujienos

Ši moteris prisipažino turinti priklausomybę nėštumui: pagimdė 12 vaikų ir neketina sustoti jų gimdyti. Tačiau, kiek vaikų jai dar leis vyras?

Ši moteris iš Anglijos pagimdė jau 12-ąjį vaiką. Nuo paauglystės vaikų turinti moteris turi neįprastą priklausomybę. Ji priklausoma nuo nėštumo.

Mandy iš Worthing (Anglijos) pagimdė pirmąjį vaiką būdama 16 metų. Paskutinioji gimusi yra septintoji mergaitė jų šeimoje. 3,2 kg sveriantis kūdikis turi 11 vyresnių brolių ir seserų, t.y. šešias vyresnes seseris ir penkis vyresnius brolius.

„Esu priklausoma nuo kūdikių? Taip, jūs galite tai pasakyti“, – sakė 39 metų moteris, kuri pasidalino savo „priklausomybės“ istorija britų televizijos stoties TLC laidoje „Mano nepaprastas nėštumas“.

Mandy pasisekė, kad jos priklausomybę palaiko jos vyras Nathanas. 

„Nathanas tikrai nori turėti didelę šeimą. Tiesą sakant, jis nori turėti 20 vaikų, jei aš tikrai to noriu. Negaliu sustoti ties 12 vaikų“.

Mandy turėti vaikų yra dovana. Jai labai patiko ta akimirka, kai gimė kūdikis. 

„Pirmą kartą laikant savo kūdikį rankose jautiesi taip stebuklingai. Sutikti šį organizmą, kuris jūsų skrandyje guli devynis mėnesius, man tai labai patinka“, – sakė ji.

Keliolika kartų nėščia Mandy vis dar jaučiasi nervinga kiekvieną kartą gimdydama, taip pat ir tada, kai pagimdo 12-ąjį vaiką. Jei žmonės galvoja, kad daugiau kartų gimdant ši baimė ir nerimas išnyks, jie tikrai klysta.

„Kiekviena akimirka yra skirtinga ir nenuspėjama. Niekada nežinome, kas nutiks, todėl man tai kelia nerimą“, – sakė mama.

Kitas sunkumas, kurį Mandy patyrė, be nerimo, buvo tada, kai ji ir jos kūdikis grįžo namo. Viskas nėra lengva, nes jis taip pat turi kitų vaikų, kuriais reikia rūpintis.

„Pirmosios 12 savaičių buvo tikrai sunkios, nes buvau pavargusi. Atrodė, kad mano užimtumas niekada nesibaigs. Bent jau namų ruoša baigta 1 ar 2 val. nakties“.

Rekomenduojami įrašai

Senas futbolininkų naudojamas metodas, kuris padeda akimirksniu atsikratyti sąnarių skausmo

Pikantiškas Turinys

5 atsitiktiniai radiniai dėl kurių žmonės tapo milijonieriais

Pikantiškas Turinys

Visam pasaulyje išgarsėjęs “Mažasis Heraklis” užaugo – vaikinas pasikeitė neatpažįstamai

Pikantiškas Turinys