naujienos

Ši pora yra išskirtinė, o jų vaikų grožis sukėlė tikrą sensaciją internete

Nikki ir Jamie Perkins yra tarptautinė pora, kuri atstovauja įvairioms kultūroms. Nikki gimė Zimbabvėje ir augo Australijoje, o Jamie yra kilęs iš Didžiosios Britanijos.

Nepaisant to, kad gyvename civilizuotame pasaulyje, tarprasinės santuokos vis dar suvokiamos su tam tikra nuostaba. Jamie ir Nicky yra puikūs pavyzdžiai, kaip sulaužyti socialinius stereotipus. Draugai ir artimieji savo porą vadina „kava su pienu“, o aš tvirtinu, kad jų šeima yra tikras pavyzdys, kaip meilė gali įveikti visas kliūtis.

Ir dalykas yra tas, kad visuomenė nėra visiškai teigiama dėl tokių rasių porų. Tačiau per tą laiką jiems pavyko įsigyti mažų angelų, kurie vadinami „kava su grietinėle“. Visi žino, kad tokiose porose gimsta gražūs ir sveiki vaikai, todėl pažvelkime į juos.

Perkinsų šeima apsigyveno Australijos sostinėje ir laimingai gyvena kartu daugiau nei penkerius metus. Niki netgi tvarko vaizdo įrašus „Youtube“ ir „Instagram“, kur iš viso turi daugiau nei 1 milijoną prenumeratorių. Tuo pačiu užsiima ir šeimos tėvas, nors jis nėra toks populiarus kaip jo žmona. Be to, jis sugebėjo savo pomėgį – fotografiją – paversti tikru šeimos pajamų šaltiniu.

Nikki Perkins gimė Zimbabvėje ir augo Australijoje. Ji pradėjo savo karjerą kaip modelis, tačiau vėliau tapo grožio blogerė ir influencer. Jos vloguose ir Instagram paskyroje ji dalijasi savo patirtimi dėl grožio priemonių, mados ir šeimos gyvenimo.

Jamie Perkins yra garsus fotografas ir režisierius. Jis yra atsakingas už daugelį Nikki vaizdo įrašų ir nuotraukų, o taip pat turi savo asmeninį „Instagram“ kanalą, kuriame dalinasi savo darbais.

Pirmasis jaunos poros vaikas gimė prieš dvejus metus – tai buvo graži mergaitė. Po kelių mėnesių gimė antroji dukra. Abi merginos yra mulattos, o tai tik papildo jų grožį.

Anksčiau Australijoje tokios poros buvo traktuojamos su išankstiniu nusistatymu ir pasmerkimu, tačiau dabar viskas tapo daug civilizuotiau ir visuomenė demonstruoja tolerantišką požiūrį į mišrias santuokas.

Galų gale, koks skirtumas, kokios spalvos oda, jei tarp žmonių prasiveržia tikra meilė?

Rekomenduojami įrašai

Ji tapo garsiausia mažąja miss, tačiau šiandien atskleidė visą tiesą apie savo sunkią vaikystę

Pikantiškas Turinys

Vyrai pagal Zodiako ženklą, kuriuos lengviausia nusivesti iki altoriaus

Pikantiškas Turinys

Vanga pranašavo ilgą gyvenimą šių trijų Zodiako ženklų žmonėms

Pikantiškas Turinys