naujienos

Šie 3 Zodiako ženklai – didžiausi energijos vampyrai

Energijos vampyrai – tai tie, kurie minta aplinkinių energija, gerindami sau nuotaiką svetimų problemų sąskaita. Tokių žmonių gana daug. Priklausymas vienam ar kitam Zodiako ženklui gali nemažai pasakyti apie žmogaus polinky maitintis svetimomis emocijomis.

Iš 12 Zodiako ženklų kiekvienas gali tapti tiek energijos vampyru, tiek donoru. Donoras – tai tas, iš kurio energija siurbiama. Daugiau, žinoma, yra donorų.

Vampyrai lengviau prisitaiko prie sunkių sąlygų, mažiau kenčia nuo stresų, taip pat gana gerai moka siekti tikslo. Tikrieji vampyrai visada stengiasi užsitikrinti savo saugumą ir padaryti savo gyvenimą paprastesnį. Žinoma, yra išimčių – tai žmonės, kurie turi gebėjimą prisipildyti kito žmogaus energija, bet tuo nesinaudoja ar naudojasi itin retai.

Ženklai – vampyrai

Pats didžiausias vampyras, be abejonės, Vėžys. Šis ženklas būna dviejų tipų – susitelkęs į tikslą ir nereikalaujantis pastiprinimo iš aplinkinių žmonių, ir tikras niurgzlys, kuris kelia sau tikslą priversti aplinkinius pajusti, kaip jam blogai. Reikia gerokai pasistengti, kad toks Vėžys nuo jūsų atstotų. Dauguma žmonių nemoka tvirtai pasakyti „gana“, todėl atiduoda savo energiją vampyrui Vėžiui.

Kitos strategijos laikosi Skorpionas. Jie tampa pačiais žiauriausiais vampyrais, nes jų sukeltas kaltės jausmas gali atimti energiją iš bet ko. Tokie Skorpionai nesustoja prieš nieką – net jeigu prireikia siurbti savo vaikų, sutuoktinių ar tėvų energiją. Su jais reikia elgtis atvirai ir vaizduoti, kad jums įdomios jų provokacijos.

Vampyrai provokatoriai yra Vandeniai ir, tam tikra prasme, Šauliai. Vandeniai patiria malonumą, atvirai žemindami žmogų. Žinoma, auka daugeliu atvejų – jų nedraugas, bet „iš karštųjų“ gali pakliūti beveik kiekvienas. Tai sąžiningi vampyrai, kurie neslepia savo sugebėjimų. Jų mėgavimasis išsenka ir tiesiog baigiasi. Geriausias išsigelbėjimas – paprastas ignoravimas, bet ir jis ne visada gelbsti.

Ženklai – donorai

Tipiškas donoras yra Žuvys, juk jų siela labai subtili ir pažeidžiama. Jos, žinoma, gali būti ne tik aukos, bet daugeliu atvejų labai rizikuoja būti paveiktos vampyrų.

Tikslo siekiantis ir pasitikintis savimi Vėžys gali atiduoti energiją, ir nepakenkdamas pats sau. Šie žmonės sukuria įspūdį, kad jų jėgos beribės. Susidaro labai įdomi situacija, nes jie yra ir patys stipriausi vampyrai, ir donorai, kurie nesikankina ir praktiškai niekada patys nepajunta vampyro „veiklos“.

Tarp donorų reikia paminėti Mergelę, kuri daugeliu atvejų gali jausti vampyrus, kitur nukreipdama jų jėgą, priversdama susimąstyti apie savo vampyriško elgesio tikslingumą. Mergelės jaučia žmogaus energiją, todėl dažnai stengiasi pačios padovanoti jam dėmesio, meilės, šilumos. Jos gelbsti, dovanodamos energiją kitiems – dažnai tai vyksta nesavanaudiškai.

Rekomenduojami įrašai

Moteriškiausias ir vyriškiausias Zodiako ženklas 

Pikantiškas Turinys

Prieš 11 metų šios sesės buvo vadinamos gražiausiomis pasaulio dvynėmis. Šiandien jos atrodo taip

Pikantiškas Turinys

Ką Žuvų atstovams reikia nustoti daryti, kad jie taptų laimingesni?

Pikantiškas Turinys