Kategorijos
naujienos

Šios merginos padaugino steroidų ir nebe atrodo moteriškos

Steroidai sporte niekada nebuvo labai toleruojamu dalyku, bet nei anksčiau nei dabar šie nelegalūs papildai yra labai populiarūs sportininkų, ypač kultūristų tarpe. Vyrų kultūrizmas visuomenėje yra žymiai labiau pripažįstamas, nei moterų, nes dėl estetinių priežasčių yra manoma, kad pernelyg raumeninga moteris absoliučiai nėra gražu.

Be to, moterys, vartojančios steroidus ne tik panašėja į vyrą išoriškai, tačiau ir jos organizmas pradeda veikti panašiai kaip vyro.

Taigi dėl to gali egzistuoti įvairios nuomonės, tačiau ten, kur nėra saiko ir ribų – viskas virsta katastrofa. Pristatome galeriją nuotraukų, kuriose sportuojančios moterys perlenkė lazdą ir virsto kone monstrais.

Candice Armstrong prieš ir po steroidų

Candice ilgą laiką dirbo barmene Londone. Vėliau ji pradėjo intensyviai sportuoti. Kasdien tris valandas mergina praleisdavo jėgos pratimams sporto klube. Po dvejų metų Candice vis dar nebuvo patenkinta rezultatais ir pradėjo vartoti steroidus. Moteriai po steroidų vartojimo net užaugo vyriškas organas (tiesa, nedidelis, 2,5 cm 🙂)

Denise Rutkowski

Denise 1993 m. „Miss Olympia“ užėmė 2 vietą, baigė sportinę karjerą. Denise prisipažino, kad buvo „priklausoma“ nuo steroidų. Būtent jie padėjo pasiekti tokių fenomenalių rezultatų ir šokiruojančių virsmų ateityje.

Andreas Krieger (anksčiau Heidi Krieger)

Andreasui dabar priklauso maža parduotuvė. Iki 1997 metų Heidi buvo moteris. Vėliau ji pakeitė savo lytį ir vardą, tačiau virsti vyru pradėjo po aktyvaus steroidų vartojimo. Heidi buvo VDR moterų lengvosios atletikos komandos narė.

Alina Popa

Alina Popa gimė 1978 m. Spalio 12 d. Mažame Rumunijos mieste. Net vaikystėje Alina mėgo jėgos pratimus. Vėliau ji susidomėjo kultūrizmu. Jaunystėje Alina užsiėmė lengvąja atletika, taip pat aerobika. Dabar moteris gyvena JAV.

Monica Mollica: prieš ir po

Sportininkė iš Švedijos užsidirba mokydamas jaunąją kartą, pardavinėdamas maisto papildus, treniruočių metodus ir specialią mitybą.

Mimi d’Attomo

Šiuo metu ji nevartoja steroidų ir daugiau nei 3 metus gydoma nuo depresijos ir psichikos sutrikimų.

Brigita Brezovac

Šioje nuotraukoje matoma sportininkė iš Slovėnijos. Brigita metė kultūrizmą, tačiau vėliau susidomėjo fitnesu.

Kiti „gražių“ virsmų pavyzdžiai

Natalijos Ogryzko reinkarnacija

Natalija Trukhina

Anna Turaeva

O štai kas nutinka, kai merginos padidina tik vieną kūno dalį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *