naujienos

Šios Zodiako ženklo moterys yra pačios pavydžiausios

Ar žinote, kaip Zodiako ženklas veikia moterų charakterį, o konkrečiai – jų pavydo laipsnį? Astrologai pabandė išdėlioti dailiosios lyties atstoves nuo visiškai nepavydžių iki pačių pavydžiausių. Rezultatas – kiek netikėtas, atsižvelgiant į ženklą, atsidūrusį reitingo viršūnėje.

12 vieta – Vandenis

Vandeniams nebūdinga pavydėti. Kartais joms vis vien, kad po jų nosimi vyksta neištikimybės aktai. Šio ženklo atstovės nesupranta ir savo partnerių pavydo, nes jos pačios jų nepavyduliauja.

11 vieta – Mergelė

Mergelės visai nemoka pavyduliauti. Pavydas reiškia įtarinėjimą, o šis ženklas nesugeba įtarinėti. Jos labiau toliaregiškos – galimą neištikimybę pastebės dar pačioje pradinėje stadijoje. Mergelės kaip skeneris pastebi visus mylimojo planus. Užkirsti kelio galimai neištikimybei jos nebandys – priims partnerio pasirinkimą ir atsisveikins su juo visiems laikams.

10 vieta – Svarstyklės

Savo gyvenime Svarstyklės siekia ramybės, grožio ir abipusių meilės jausmų. Svarstyklių širdyje nėra vietos pavydui. Jos nešnipinėja, neįtarinėja ir nekelia isterijų. Artimiau pažinusios konkurentę netgi leidžia sau draugiškai su ja išgerti arbatos. Gali būti, tai dalis jų slapto klastingo sumanymo, tačiau mes apie tai tegalime tik spėlioti.

9 vieta – Jautis

Šio ženklo pasitikėjimas savimi stilbina. Moterys Jaučiai įsitikinusios, kad vyras, būdamas šalia tokios puikios damos, niekada nepažvelgs į jokią kitą. Jeigu Jaučio partneris visgi nusuks į kairę, ji nepasimes – juk turi daugybę privalumų ir dorybių, kurios jai neleis likti vienišai.

8 vieta – Dvyniai

Pasak astrologų, Dvyniai – gana savininkiški ir pavydūs. Tačiau niekas nematė nepagrįstai pavyduliaujančių Dvynių. Paprastai kai pradeda pavyduliauti partnerio, jis jau pavyduliauja jų pačių. Pradėti pavyduliauti pirmi Dvyniai tiesiog nespėja.

7 vieta – Vėžys

Vėžiai turi moteriško išdidumo. Tai neleidžia šioms moterims rodyti pavydžių jausmų. Vėžys gali leisti neištikimybę ir net nepriekaištaus partneriui, bet visada ras būdą tyliai atkeršyti ir išreikšti savo nepasitenkinimą tokiu elgesiu. Ties, tokia savitvarda ne amžina – gali ateiti akimirka, kai neištikimybė ir apgaulės taip įkyrės, kad santykiai su tokiu partneriu bus nutraukti.

6 vieta – Ožiaragis

Ožiaragiai plėšosi tarp siekio būti gražioms ir labai protingoms. Todėl jos nedemonstruoja savo audringo pavydo, tačiau tai pavyksta ne visada. Jos įsivaizduojama miela šypsenėlė aplinkiniams atrodo visai kitokia emocija – jie mato pasipiktinimą, lydimą išsprogusių akių ir iššieptų dantų. Dėl tos priežasties norinčių varžytis su Ožiaragiu ne tiek ir daug.

5 vieta – Šaulys

Šauliai klaikiai pavydūs. Tiesiai pasakyti partneriui apie savo įtarimus dėl neištikimybės jos nesiryžta, bet pradeda kelti skandalus, pūstis ir kabinėtis prie smulkmenų. Savo varžovei Šauliai neturi jokių pretenzijų. Svarbiausias nuoskaudos ir pasipiktinimo kaltininkas – vyras, kuris kažkada jai prisiekė jai tyrą meilę.

4 vieta – Avinas

Avinai pavydi visada ir visko. Skandalai dėl neištikimybės prasideda net be jokio pagrindo. Jos ūmios, bet moka greit nusiraminti. Kai pasirodo, kad pyktis buvo be pagrindo, Avinas atsiprašo ir visaip stengiasi prisigerinti mylimajam.

3 vieta – Liūtas

Liūtės laimėjo šio reitingo bronzą. Jos mano, kad vyras, priartėjęs prie jų didingos personos, visiems laikams paskyrė save savanoriškai joms vergauti. Netgi žvilgsnis, mestas į bet kokios moteriškos lyties būtybės pusę, įžeidžia Liūtės orumą – ji net šitai laiko neištikimybe. Toks vyro elgesys nebaudžiamas mirties bausme, tačiau viešo pažeminimo jis neišvengs.

2 vieta – Skorpionas

Skorpionai pelnė sidabrą. Tokios moterys tiesiog minta pavydu. Tai joms lyg rytinė mankšta, pramoga ir būdas neprarasti formos. Skorpionų pavydas kyla be priežasties. O jeigu priežastis atsirado, jos pasiruošusios neištikimajam išplėšti širdį, ją sukramtyti ir įstatyti atgal. O tada ateis laikas atsiskaityti ir konkurentei.

1 vieta – Žuvys

Žuvys – didžiausios Zodiako pavyduolės. Už tylėjimo ir pavydo scenų nebuvimo slepiasi visa grandinė minčių. Šitas ramus požiūris galiausiai pavirsta į siaubingą kerštą. Tad su Žuvimis nejuokaukite.

Rekomenduojami įrašai

Moteris plaukų nekirpo nuo 5 metų. Dabar jai 34 metai, o jos plaukų pavydi daugelis merginų

Pikantiškas Turinys

Labai žinomo pasaulio fotografo nuotraukos, kurios parodo, kaip žmonės gyveno Afganistane karo ir pokario metu

Pikantiškas Turinys

Taip kasdien atrodo žinomų prekės ženklų modeliai, be makiažo

Pikantiškas Turinys