naujienos

Tai būtų eilinė vestuvinė nuotrauka, jei ne viena netikėta detalė

Kaip žinome, vestuvės yra ypatingai diena jaunikiui ir nuotakai. Šią dieną jie būna dėmesio centre, bet ne visada… pasitaiko ir unikalių atvejų! Pažiūrėkite į šią vestuvių nuotrauką ir viską suprasite.

Per savo mamos vestuves Andrea turėjo laikyti puokštę. Bet ji tikrai neturėjo pritraukti tiek daug dėmesio į save! Mergaitė net nenorėdama tapo tikra interneto sensacija.

“Pes vestuves jau buvau padaręs daug nuotraukų, bet ši turėjo būti esminė. Aš paprašiau jaunųjų pasibučiuoti“ – sako fotografas.

“Kadangi mergaitė visą dieną laikė save nuotaka, kai tik aš paprašiau pasibučiuoti, ji pagalvojo, kad kreipiuosi būtent į ją“. Andrea nedvejodama pakluso prašymui! Ji paėmė ir pabučiavo berniuką, kuris laikė žiedus.

Gavosi tikrai įspūdinga nuotrauka! Kai tik ši nuotrauka pasirodė internete, visi negalėjo nustoti juoktis. Nuo vestuvių jau praėjo nemažai laiko, tačiau ši fotografija vis dar labai populiari internete.

Rekomenduojami įrašai

Degalų norėjusi užsipilti mergina pamiršo piniginę namie, tad paslaugus darbuotojas sumokėjo už ją. Kai po savaitės ji grįžo, vaikinas neteko žado išgirdęs jos žodžius

Pikantiškas Turinys

Naujausi „Photoshop“ trolio Jameso Friedmano nuotraukų redagavimai

Pikantiškas Turinys

Mama atėjo pasiimti dukros iš darželio, tačiau liko šokiruota pamačiusi, koks užrašas kabo ant durų

Pikantiškas Turinys