naujienos

Tai būtų tiesiog eilinė vestuvinė nuotrauka, jei ne šis nutikęs netikėtumas

Kaip žinome, vestuvės yra ypatingai diena jaunikiui ir nuotakai. Šią dieną jie būna dėmesio centre, bet ne visada… pasitaiko ir unikalių atvejų! Pažiūrėkite į šią vestuvių nuotrauką ir viską suprasite.

Per savo mamos vestuves Andrea turėjo laikyti puokštę. Bet ji tikrai neturėjo pritraukti tiek daug dėmesio į save! Mergaitė net nenorėdama tapo tikra interneto sensacija.

“Pes vestuves jau buvau padaręs daug nuotraukų, bet ši turėjo būti esminė. Aš paprašiau jaunųjų pasibučiuoti“ – sako fotografas.

“Kadangi mergaitė visą dieną laikė save nuotaka, kai tik aš paprašiau pasibučiuoti, ji pagalvojo, kad kreipiuosi būtent į ją“. Andrea nedvejodama pakluso prašymui! Ji paėmė ir pabučiavo berniuką, kuris laikė žiedus.

Gavosi tikrai įspūdinga nuotrauka! Kai tik ši nuotrauka pasirodė internete, visi negalėjo nustoti juoktis. Nuo vestuvių jau praėjo nemažai laiko, tačiau ši fotografija vis dar labai populiari internete.

Rekomenduojami įrašai

Mergina netikėtai sužinojo, kad serga vėžiu ir netrukus mirė. Jos artimieji buvo visiškai šokiruoti, kai sulaukė netikėtos žinutės iš velionės

Pikantiškas Turinys

Ką reiškia paskutinis jūsų gimimo metų skaitmuo?

Pikantiškas Turinys

Merginos, kurios norėtų savo dieną atsukti atgal

Pikantiškas Turinys