naujienos

Vaikinas pametęs piniginę lėktuve nesitikėjo jos atgauti. Po poros savaičių jis nustebo gavęs paslaptingą siuntinį

Pamesti piniginę yra tikriausiai vienas nemaloniausių dalykų. Piniginėse mes dažnai sudedame beveik visą savo gyvenimą – pinigus, nuotraukas, dokumentus. Kadangi dažnai jeigu pamestoje piniginėje būna grynų, šansai ją susigrąžinti visada sumažėja, nes radusieji visada turi dilemą – grąžinti viską, ar pasisavinti pinigus ir išmesti ją vėl.

20-metis Hunter Shamatt buvo pakeliui į Las Vegasą pas savo sesę į vestuves. Lėktuve vaikinui jo piniginė iškrito ir užstrigo tarp sėdynės ir sienos. Jis nesitikėjo atgauti piniginės, kurioje buvo 60 dolerių ir 400 dolerių vertės darbo užmokesčio čekis bei dokumentai.

Tačiau po poros savaičių vaikinas gavo paslaptingą siuntinį. Jame buvo jo piniginė ir laiškelis nuo žmogaus, suradusio ją lėktuve.

“Radau ją Frontier skrydžio iš Omaha į Denver metu, 12-oje eilėje. Pamaniau, kad apsidžiaugsi ją atgavęs. Linkiu sėkmės. P.S. aš suapvalinau tavo turėtų grynųjų kiekį iki 100 dolerių. Atšvęsk tai, kad atgavai savo piniginę. Pasilinksmink!”

Nepažįstamasis, kuris vėliau buvo surastas, ne tik pasistengė ir įdėjo pastangų išsiunčiant vaikinui jo turtą, bet ir pridėjo pinigų iš savo kišenės šiaip sau! Tai buvo nepakartojama staigmena jaunam vaikinui, kuriam kiekvienas doleris yra svarbus.

Jo mama pasidalino staigmena Facebook tinkle ir susilaukė didelio dėmesio ir komplimentų geradariui. Pamatęs Hunter mamos įrašą internete atsiliepė ir pats geradarys. Tai buvo penkių vaikų tėvas Todd Brown, kuris rado piniginę prisisegdamas diržus savo skrydžio metu.

Jis galvojo atiduoti rastą piniginę lėktuvo įgulai, tačiau pagalvojo pats pasistengti ir grąžinti radinį su kaupu. “Aš kadaise pats buvau 20-metis, tad žinau, kad tai yra nemaži pinigai jaunam žmogui” -sakė Todd.

Paklaustas, kodėl jis pridėjo dar pinigų, vyras turėjo labai gražų atsakymą. “Atgauti piniginę yra didelis džiaugsmas, tačiau aš norėjau mažu prisidėjimu suteikti to džiaugsmo daugiau” – užbaigė Todd.

Rekomenduojami įrašai

„Vienintelis patarimas apie vyrus, kurį aš duosiu savo dukrai“

Pikantiškas Turinys

Vyras važiavo į darbo pokalbį, tačiau pakeliui padėjo senukui su sugedusiu automobiliu. Vyras nustebo dėl to, ką pasakė apie jo purvinas rankas darbdavys

Pikantiškas Turinys

Vyras su nėščia žmona ir vaiku keliavo automobiliu namo, kai staiga žmona užsimanė į tualetą. Jis buvo sukrėstas, kai po 10 minučių jį pasikvietė svetima moteris

Pikantiškas Turinys