naujienos

Vangos pranašystės: kas Rusijos laukia 2022 metais – ar ji taps „pasaulio valdove“?

Garsioji bulgarų būrėja Vanga per savo gyvenimą sugebėjo išsakyti savo prognozę Rusijai. Konkrečių metų akla būrėja neįvardijo, tačiau ekspertai mano, kad tai buvo apie 2022-uosius.

Baba Vanga mirė 1996 m., būdama 85 metų. Būrėjai priskiriami įvairūs teiginiai apie Rusijos ateitį, kurių daugelis jau išsipildė.

Yra nuomonė, kad būtent Vanga vienu metu numatė Josifo Stalino mirtį, siaubingą Černobylio atominės elektrinės (AE) avariją, Rugsėjo 11-osios atakas ir Boriso Jelcino pergalę prezidento rinkimuose.

Tinklo ezoterinis žurnalas „Astromeridian“ paskelbė pranašystes, kurios, pasak Vangos, turėtų išsipildyti jau kitais metais. Po įvykusių kataklizmų ir rimtų sukrėtimų visi žmonės gali būti skirstomi tikėjimo pagrindu, po kurio jiems grįš „seniausias išmintingas mokymas“.

Bulgarijoje pastatytas paminklas Vangai. Nuotraukos šaltinis: Pixabay

1988 m. sausį Vanga numatė, kad lemtingo įvykio metu du didžiausi pasaulio lyderiai susikabins rankomis. Bet praeis daug laiko, nutekės daug vandens, kol ateis aštuntasis – jis pasirašys galutinę taiką planetoje,– tarė žynė.

Taip pat žurnale yra prognozė, tiesiogiai susijusi su Rusijos Federacija. Remiantis aklos bulgarės pareiškimu, Rusija nenorės pasukti reformų keliu, tačiau dėl to jos ves šalį į jos jėgos ir galios augimą. Rusija yra visų slavų jėgų motina. Tie, kurie nuo jos nusisuko, sugrįš nauju pavidalu, sako pranašystė.

Anot pranašystės, niekas negali sustabdyti Rusijos. Garsioji Vangai priskiriama citata sako, kad Rusija nušluos viską iš savo kelio ir „ne tik išliks, bet ir taps pasaulio valdove“.

Kad ir ką sako pranašystė, niekas nenorėtų tokio scenarijaus.

Rekomenduojami įrašai

Tėvas azijietis, mama afrikietė, o jų vaikas atrodo nepaprastai

Pikantiškas Turinys

Ši moteris numetė 90 kilogramų turėdama labai keistą tikslą

Pikantiškas Turinys

Internete paplitusi nušlifuotų dantų mada, tačiau štai kas laukia šios mados aukų po maždaug 10-ies metų

Pikantiškas Turinys