naujienos

Visas pasaulis žavisi jauna Vin Diesel gyvenimo drauge ir trimis nuostabiais vaikais

Vin Diesel yra vienas populiariausių ir geriausiai apmokamų aktorių JAV. Vyras nemėgsta viešinti savo asmeninio gyvenimo, tačiau nesistengia jo ir ypatingai slėpti. Ilgametė aktoriaus gyvenimo draugė yra modelis Paloma Jimenez. Siūlome susipažinti su Diesel drauge ir vaikais.

Vin Diesel (tikrasis vardas Mark Sinclair) gimė 1967 m. liepos 18 d. Jis nepažinojo savo tėvo, o pirmuosius gyvenimo metus augo su mama ir broliu Paul. Vėliau šeimoje atsirado patėvis, kuris buvo aktorystės mokytojas. Būtent jis ir atkreipė dėmesį į Vin Diesel talentą ir padarė didelę įtaką ateičiai.

Jaunystėje Vin vaidino teatre, o užaugęs nusprendė užkariauti Holivudą. Bėda, kad ten jo niekas nelaukė. Kurį laiką vyras dirbo apsauginiu naktiniame klube, vėliau gavo darbą televizijos parduotuvėje, tačiau niekas vis tiek nedavė rimtų vaidmenų.

Tada Vin Diesel nusprendė viską paimti į savo rankas. Jis susitaupė šiek tiek pinigų ir sukūrė trumpametražį filmą “Multi-Facial“, kuriame jis užėmė scenaristo, prodiuserio, režisieriaus ir pagrindinio aktoriaus vaidmenis. Diesel darbas neliko nepastebėtas ir buvo parodytas Kanų kino festivalyje.

Paskatintas pirmojo sėkmingo bandymo, Vin sukūrė pirmą rimtą filmą “Strays“, kuriame jis ir vėl užėmė visas pagrindines pareigas. Legendinis režisierius Stivenas Spilbergas liko sužavėtas ir pakvietė Diesel vaidinti filme “Gelbstint eilinį Rajaną“. Nuo tada aktoriaus karjera staigiai kilo į viršų ir prasidėjo milijoniniai uždarbiai.

Vin Diesel nemėgsta šnekėti apie asmeninį gyvenimą, tačiau yra žinoma, kad filmuojant “Greiti ir įsiutę“ vyras palaikė romantiškus santykius su aktore Michelle Rodriguez. Išsiskyrę jie liko draugais, o Michelle tapo vyriausios Vin dukros krikštamote. 

Aktorius yra labai paprastas ir draugiškas, o filmavimo aikštelėse jis palaiko puikius santykius su visais kolegomis. Vin Diesel buvo labai artimi draugai su Paul Walker, kurio 21-erių dukrą Meadow laiko savo šeimos dalimi ir padeda jai iki šiol.

2007 metais Vin susipažino su modeliu Paloma Jimenez, o po metų pora susilaukė dukros Hania Riley. 2010 m. gimė sūnus Vincent, o 2015 m. šeimą papildė dukra Pauline (mergaitei vardas buvo duotas pagerbiant tragiškai žuvusį aktorių Paul Walker). Paloma atsisakė savo karjeros mados pasaulyje, kad tik galėtų daugiau laiko skirti šeimai.

Nepaisant trylikos metų kartu ir trijų vaikų, Vin Diesel ir Paloma Jimenez taip ir niekada neprisiekė meilės bažnyčioje. Pora teigia, kad tas antspaudas yra tik formalumas. Galima tik žavėti šia nuostabia šeima!

Rekomenduojami įrašai

Kariškis surinko pinigus vaiko veido operacijai. Štai kaip jis atrodo šiandien

Pikantiškas Turinys

Legendiniam Teksaso reindžeriui Chuck Norris jau 81-eri, o taip jis gyvena šiandien su 23-ejais metais jaunesne žmona

Pikantiškas Turinys

25 nuotraukos įrodančios, kad niekuo negalima pasitikėti internete

Pikantiškas Turinys